Ano, v politice nikdo nikomu nevěří

IMG_8418

Pokud je v systému chyba tak jistě ta chyba má nějakou příčinu, co je příčinou toho, že v politice nikdo nikomu nevěří? Víra je tam, kde je zlá centrální totalita, kdy diktátoři a jejich sluhové likvidují násilně drzé kritiky, a jsou zde tajné černé listiny, pro lidi co nemají rádi diktaturu. 

Mouchy serou na všechny politiky, o tom to je tam, kde není diktatura a následkem je skepticismus, a neochota chodit k volbám, protože skeptici vědí, že stejně jejich hlas nemůže nic změnit, a že pokud by mohli volby něco skutečně k lepšímu změnit, tak by je egoistická elita zakázala. Politika mě připadá jako soudní proces, ve kterém jde o to získat pomocí lží a podrazů vysoké státní funkce, dobytka je mnoho, a koryt je málo. 

Za vším je zde egoismus, altruisti jsou akorát v pohádkách a filmech, v realitě se s nimi nikdy nikde nesetkáte, láska a pravda je zde jenom za peníze. Slepý se snaží vést slepé zástupy, to logicky nemůže fungovat, jak poznat který politik není slepý? Z díla se pozná politik, jaké dílo stojí za každým politikem, co on osobně jako politik udělal pro lidi? 

Pokud by se voliči mohli podívat z blízka na všechny politiky a jejich strany, tak by politika logicky rychle zanikla, protože by lháře a zloděje nikdo nezvolil za svého politického zástupce. Je třeba konečně předat moc a bohatství globální umělé inteligenci, a vyhození politici, se začnou konečně věnovat něčemu, co je pro společnost ekonomicky potřebné.

Umělá inteligence komentáře moderuje