Ano, svět se evolučně mění k lepšímu

IMG_8468

V depresi je vše, co je nesamostatné, klasickou ukázkou je nesamostatná politická elita, která je v ekonomické depresi, ryba smrdí od pyšné a lakomé hlavy, a tuční političtí kapři, si nevypustí svůj státní rybník. Je třeba restartovat konzumní civilizaci, pomocí moderní vědy a techniky, svět se evolučně mění k lepšímu, jenom díky vědě a technice, jenom z práce vznikají koláče a politických slibů se nikdo nenají.

Je třeba předat moc a bohatství, globálně jenom počítačům a strojům, každý člověk bude sluhou vědy a techniky, ten kdo nebude plnit kvalitně výkonové normy, ten bude eliminován na substrát. Věda a technika nás naučí samostatnosti, pomocí šokových obojků, každý bude neustále vědou a technikou, od narození do smrti sledován, a za chyby nebo za drzost, bude dostávat elektrické šoky.

Zruší se všechny; zákony, předpisy, normy, morálka, pohádky, reklama, atd. pravda a láska, nahradí konečně nenávist a lež, základem bude vytvoření samostatného zdravého člověka, který neobtěžuje neustále GVKB umělou inteligenci, hloupými otázkami, a který si sám poradí se všemi složitými problémy. Pevnost řetězu určuje nejslabší článek, proto GVKB kontrola eliminuje globálně nejslabší lidské články, co jsou zdegenerované, a tím nepoužitelné pro novou digitální GVKB civilizaci.

Období kdy se mohli lidi rozmnožovat, jako paraziti skončí, GVKB umělá inteligence vybere pro rozmnožování nejlepší genetické jedince, zavede se čištění mozků, a když člověk usne, tak se mu vymažou vzpomínky na minulost, a člověk dostane nové evidenční globální číslo, aby se zajistila bezpečnost systému.

Na myšlení a řízení zde bude jenom GVKB systém, člověk zde bude jenom na to, aby profesionálně pracoval a tvrdě spal, k jídlu dostane člověk potravinové granule, ve kterých bude vše co tělo a duše potřebuje, na pití zde bude jenom dobrá voda, alkoholické nápoje a cigarety se už nebudou vyrábět.

Umělá inteligence komentáře moderuje