Ano, statistika zná pravdu o ekonomice

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37835454286/

Statistika nám ukazuje v nahotě realitu, ve které žijeme, statistická data nám mohou proto i dát mnoho odpovědí které potřebujeme, abychom nechybovali. Podívejme se třeba na statistiku u počtu sebevražd, nejvíce sebevražd je tam, kde je nejvíce neřešitelných problémů, když jsou lidi vystaveni náročným zkouškám, které nedokážou zvládnout, tak mají z toho deprese, a páchají potom sebevraždy, propadají závislosti na konzumaci drogy, věří na hlouposti a nesmysly které jim slibují podvodníci nebo elita, atd.

Díky moderní digitalizaci a globalizaci máme k dispozici moderní aktuální statistiky o všem, co nás zajímá, statistiky si vytvářejí; unie, národy, podniky, organizace, rodiny, internetové stránky, internetové vyhledávače, atd. Někdy je zde snaha statistiky falšovat, a dělat tak z konzumentů hlupáky, věřím proto jenom statistikám, které nelze nijak zfalšovat.

Ještě schází to poslední, a to začít statisticky vyhodnocovat myšlenky, v každé sobecké lidské hlavě, tak jako jsme zavedli kontrolní pokladny, tak zavedeme i kontrolu lidského myšlení, bude to pro naše dobro, protože takto budeme moci eliminovat jedince, co myslí chybně, a tak způsobují systému problémy. Podívejme se třeba na nákupy ze společných peněz, když si elita EU vezme miliardu EU peněz ze společných EU peněz na nějakou hloupost a zbytečnost, tak si toho nikdo nevšimne.

Proto je zde už mnoho století snaha vytvářet obrovské hromady společných peněz, aby si nikdo nemohl všimnout utrácení peněz za luxus a zbytečnosti. Nebo se podívejme na statistiku u sociální politiky, EU vydává obrovské peníze na sociální politiku, dostanou se ale tyto peníze k těm správným lidem, nebo se dostanou k lidem, ke kterým by se vůbec neměli dostat.

Je třeba více používat objektivní statistiku, a vylepšit jí o umělou inteligenci, napadne vás třeba myšlenka na to, že budete chtít říci neslušné slovo, protože vás někdo nebo něco rozčílilo, to je ale statisticky chybné sobecké rozhodnutí, a tak se vám v hlavě zablokuje možnost, říci neslušné slovo, a tak konečně zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, vše bude ovládáno globální statistikou a tak prezident republiky konečně každý den pojede do zaměstnání městskou hromadnou dopravou, a bude spoléhat na to, že jej pustíte sednout, protože on je starý a nemocný.

Statisticky je přeci chybou, aby se nevyužívala hromadná doprava, a lidi jezdili osobními auty do zaměstnání, statisticky je chybou veliký stát, díky kterému zde jsou veliké daně, atd. Ekonomika je věda, která díky statistce ví do čeho investovat a do čeho se nemá investovat, bez optimální statistiky nemůže ekonomika optimálně fungovat, a zajistit nám tak lepší ekonomickou budoucnost, ve které už nebude deprese způsobená tím, že nezvládáme náročné zkoušky, které nám přináší život.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.