Ano, statistika zná pravdu o ekonomice

Statistika nám ukazuje v nahotě realitu, ve které žijeme, statistická data nám mohou proto i dát mnoho odpovědí které potřebujeme, abychom nechybovali. Podívejme se třeba na statistiku u počtu sebevražd, nejvíce sebevražd je tam, kde je nejvíce neřešitelných problémů, když jsou lidi vystaveni náročným zkouškám, které nedokážou zvládnout, tak mají z toho deprese, a páchají potom sebevraždy, propadají závislosti na konzumaci drogy, věří na hlouposti a nesmysly které jim slibují podvodníci nebo elita, atd.

Díky moderní digitalizaci a globalizaci máme k dispozici moderní aktuální statistiky o všem, co nás zajímá, statistiky si vytvářejí; unie, národy, podniky, organizace, rodiny, internetové stránky, internetové vyhledávače, atd. Někdy je zde snaha statistiky falšovat, a dělat tak z konzumentů hlupáky, věřím proto jenom statistikám, které nelze nijak zfalšovat.

Ještě schází to poslední, a to začít statisticky vyhodnocovat myšlenky, v každé sobecké lidské hlavě, tak jako jsme zavedli kontrolní pokladny, tak zavedeme i kontrolu lidského myšlení, bude to pro naše dobro, protože takto budeme moci eliminovat jedince, co myslí chybně, a tak způsobují systému problémy. Podívejme se třeba na nákupy ze společných peněz, když si elita EU vezme miliardu EU peněz ze společných EU peněz na nějakou hloupost a zbytečnost, tak si toho nikdo nevšimne.

Proto je zde už mnoho století snaha vytvářet obrovské hromady společných peněz, aby si nikdo nemohl všimnout utrácení peněz za luxus a zbytečnosti. Nebo se podívejme na statistiku u sociální politiky, EU vydává obrovské peníze na sociální politiku, dostanou se ale tyto peníze k těm správným lidem, nebo se dostanou k lidem, ke kterým by se vůbec neměli dostat.

Je třeba více používat objektivní statistiku, a vylepšit jí o umělou inteligenci, napadne vás třeba myšlenka na to, že budete chtít říci neslušné slovo, protože vás někdo nebo něco rozčílilo, to je ale statisticky chybné sobecké rozhodnutí, a tak se vám v hlavě zablokuje možnost, říci neslušné slovo, a tak konečně zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, vše bude ovládáno globální statistikou a tak prezident republiky konečně každý den pojede do zaměstnání městskou hromadnou dopravou, a bude spoléhat na to, že jej pustíte sednout, protože on je starý a nemocný.

Statisticky je přeci chybou, aby se nevyužívala hromadná doprava, a lidi jezdili osobními auty do zaměstnání, statisticky je chybou veliký stát, díky kterému zde jsou veliké daně, atd. Ekonomika je věda, která díky statistce ví do čeho investovat a do čeho se nemá investovat, bez optimální statistiky nemůže ekonomika optimálně fungovat, a zajistit nám tak lepší ekonomickou budoucnost, ve které už nebude deprese způsobená tím, že nezvládáme náročné zkoušky, které nám přináší život.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Podobné příspěvky

Internet nastavil zrcadlo nepřizpůsobivým příživníkům
https://www.flickr.com/photos/gvkb/23522329828/ Díky nepřizpůsobivým příživníkům je zde deprese u...
Ano, dobrota k lidem co si dobrotu nezaslouží, je prioritní chybou
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37524101402/ Centralismus je lavinou, před kterou nelze utéci, v...
Ano, dezinformační bubliny způsobují krize
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37499309220/ Problém s dezinformacemi zde je od té doby co exist...
Ano, teorie jsou k ničemu
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37184257563/ Prioritním cílem velkých investic, je jistý dlouhod...
Jak u nás vybrat desetinásobek daní?
Zisk z naší práce mizí do ciziny, a tím zde vybereme málo daní, řešení je jednoduché, uděláme u ná...
Ano, emancipace způsobila globální rozpad ekonomiky a politiky
Silné parazituje na tom, co je slabé, pokud to co bylo slabé, je už silné tak na tom už silné nemů...
Jak šetří a investují milionáři?
Mnozí si myslí, že milionáři jenom utrácejí hodnoty a nic nedělají, opak je pravdou, zisk je jenom...
Zamyšlení nad decentralizací
Tak mě napadlo, a pokud už se nemusí peníze tisknout tak by mohli vzniknout peníze osobní, které b...
Ano, je zde čistá mzda 60 Kč za hodinu v roce 2018
Za úspěchem je vždy sebeláska. Vědecké statistiky jasně dokazují, že za úspěchem je vždy sebeláska...
Cesta od amatérismu k profesionalitě
Cesta od amatérismu k profesionalitě? Lidi si pořád na něco stěžují, když jsem probral příčiny vše...
Ano, kvalita vysokoškoláků a středoškoláků v EU upadá
Vysoké školy a střední školy v EU se řídí heslem, rychle a levně vyrobit pomocí pásové výroby, co ...
Ano, naše těžce vydělané peníze mizí do ciziny
Z naší republiky se stal koncentrační pracovní tábor, ve kterém žijeme jako ekonomičtí ubožáci od ...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu