Ano, mouchy serou na celebrity

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37884135161/

Lidí je všude jako much a celebrity jsou pavouci, co do sítí z dezinformací chytají mouchy, logicky mouchy serou na celebrity, nemůžete od mouchy chtít, aby nesrala na celebrity. Náš konzumní svět byl vždy rozdělen na; kasty, třídy, ligy, kategorie, rasy, pohlaví, tituly, atd. rovnost je zde jenom ve smrti, otrok nechce emancipaci, on chce být otrokářem, o tom to zde je!

Každý chce ty druhé trestat ekonomicky a psychicky za jejich lidské chyby, proto je zde logicky snaha, se dobře před druhými utajit. Zadarmo je zde jenom nenávist a lež, pokud chceš lásku a pravdu, tak musíš mít na to peníze.

Veliký nárůst ekonomického a psychického vandalismu, je následkem toho, že celebrity proměnili lidi v ubohé mouchy, s nulovou hodnotou, proces proměny lidí na mouchy, je založen na vymývání mozků, pomocí mediálních dezinformací, klasikou zde jsou svaté ideologie, které přesvědčí věřící lidi, aby si vzali na tělo výbušniny, a šli se odpálit mezi cizí lidi.

Plynové komory, jasně ukázali to, že se z lidí stali jenom mouchy, s nulovou ekonomickou hodnotou, a tak se tyto židovské mouchy, zabíjeli po milionech jedovatým plynem na hubení hmyzu. Co je dovoleno mocným a bohatým pavoukům, to je zakázáno bezmocným a chudým mouchám, svět byl vždy rozdělen na pavouky a mouchy.

Pokud se nám mouchy přemnožili, tak potřebujeme postavit v EU veliké plynové komory, ve kterých budeme mouchy levně a rychle eliminovat, mouchy nemají zde žádná lidská práva, o tom to zde je. Mouchy se musí optimálně rychle přizpůsobit pavoukům, jinak je pavouci naženou do plynových komor, s nepřizpůsobivými mouchami, nelze mít žádný soucit.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.