Ano, každé právo je spojeno s povinností

IMG_8431

Neustále slyšíme o problémemch v; ekonomice, politice, školství, dopravě, podnikání, obchodu, morálce, atd. to jsou vše ale jenom následky problémů lidského těla. Je třeba řešit vše od počátku, a neřešit to od konce, na počátku je vždy lidské tělo, které má v mnohém strop a podlahu, na lidské tělo se zapomělo, jako bychom snad byli roboti na baterie. Pokud se někdo ozve, že jeho tělo jej omezuje v tom, co od něj náročný konzumní systém požaduje, tak je automaticky označen za parazita, a podle toho je s ním i zacházeno.

Je třeba tento problém řešit tak, jak jej řeší příroda, místo výpovědi nebo propadnutí ve škole zde bude recyklování člověka na substrát. Jediným globálním zaměsnavatelem, bude jenom globální umělá inteligence, spolupracující s inteligentními roboty. Od narození do smrti zde bude nad člověkem digitálně čipový dozor, každý den se budou u každého člověka vyhodnocovat výsledky jeho výkonu a jeho kvality, ten kdo klesne pod globální normu, ten bude automaticky okamžitě recyklován na substrát.

Každý člověk je článkem konzumního řetězu a pevnost řetězu určuje nejslabší článek, nejsme tak bohatí abychom mohli podporovat ekonomické parazity. Mnozí namítnou že lidi zde mají právo na život, to je pravda ale každé právo je spojeno s povinností být nadprůměrný. Pokud do moderní civilizace pronikají jedinci ze zaostalé civilizace, musí počítat s tím, že z nich roboti udělají substrát.

Takto se ušetří peníze za; armádu, policii, soudy, politiky, kněze, byrokraty, nemocnice, domovy důchodců, vězení, atd. není podsatné jak se dosáhne toho, že bude všem lidem lépe, podstatné je, aby nám všem bylo konečně lépe. Maminka se ptá v porodnici, kde je její dítě, sestra říká mamince, to dítě se vám bohužel evolučně nepovedlo, tak jsme z něj udělali substrát. 

Umělá inteligence komentáře moderuje