Ano, je zde ekonomická a politická krize

IMG_8416

Pokud je optimální vše dělat průmyslově ve velkém, tak je logicky i optimální, začít lidí vychovávat průmyslově ve velkém, pokud je člověk chybně vychovaný, tak on je slabým článkem konzumního systému, a většinou jej musíme zavřít do vězení, nebo do psychiatrické nemocnice. Díky chybně vychovaným lidem, je zde ekonomická a politická krize, protože je zde mnoho problémů s lidmi, co se neumí optimálně chovat, a porušují zákony a morálku.

Výchovu zajistí od narození do 18 let GVKB roboti, s GVKB umělou inteligencí, pomocí nové robotické GVKB řeči, a nové GVKB robotické kultury, která bude založena na sportovním principu, ten kdo bude pomalý psychicky nebo fyzicky, ten bude recyklován na GVKB substrát. Lidi nebudou mít jména a tituly, ale budou mít jenom GVKB čísla vytetovaná na čele, nebudou zde žádné zákony a morálka.

Bude zde jenom rozkaz od GVKB robota, a trest smrti za nesplnění rozkazu, těžko na cvičišti, a lehko na bojišti, zpočátku zde budou při výchově veliké ztráty, na genetickém materiálu, který nebude kvalitní, a vhodný pro výchovu, rodičům budou přicházet balíky, ve kterých bude jejich dítě proměněné na substrát, a bude zde vysvětlení, neberte si to osobně, ale váš genetický produkt, byl bohužel evolučně chybný, a tak byl eliminován, a je z něj tento substrát.

Umělá inteligence komentáře moderuje