Ano, je jenom jedno řešení

IMG_8419

01
Přelidnění eliminuje osobní vztahy, nejhorší je situace ve velikých městech, často se stává to, že někdo zemře v bytě, a teprve po dlouhé době se zjistí to, že je ten člověk už dlouho mrtvý. 
02
Vlastně bez čisté lásky, je zde každý jenom psychickou mrtvolou, na krátké dovolené, následkem jsou psychické problémy které se řeší nejvíce pomocí psychických léků, nebo pomocí chemických drog. 
03
Na tento problém je jenom jedno řešení a to eliminovat globálně přelidnění natolik, že zaniknou daně a tím i politika a nábožensví.  
04
Nemá cenu se snažit změnit člověka nebo kulturu, to jsou jenom povrchní dočasné bezvýznamné změny, lidí je na světě jako much a za pouhých padesát let bude na světě dvojnásobek lidí než je zde dneska na světě. 
05
Problém s přelidněním není nový, vše začalo tím že pomocí práce a inteligence jsme vytvořili civilizaci ve které se můžeme jako mouchy rychle rozmnožovat. 
06
Hodnota zlata je veliká díky tomu že je zlata nedostatek, hodnota člověka je malá protože je lidí nadbytek, lidský věk se prodlužuje a úmrtnost lidí se snižuje.
07
Byla zde snaha pomocí antikoncepce zabránit nadbytku lidí, ale ubožáci antikoncepci nepoužívají, a tak mají mnoho dětí, následkem je veliká globální ekonomická migace ubožáků do míst, kde se lidi mají ekonomicky dobře. 
08
Ubožáci umí jenom pracovat na poli, a nemůžete je postavit ke složitému stroji, zajímavý přístup zvolila Čína, která ubožáky proměnila v otroky a nutí je vyrábět levné zboží a levné potraviny. 
09
Otrok který neplní náročné normy nedostane najíst a zemře hlady, jenže automatizace a robotizace dorazila už i do Číny, a tak už i zde je veliký problém se zajištěním práce pro otroky. 
10
Celé to připomíná román 1984, který popisuje svět, v němž vládne absolutní totalita, kterou živí permanentní, udržovací válka mezi třemi kontinentálními mocnostmi. 
11
Společnosti vládne Strana a cokoli proti kolektivnímu myšlení Strany je krutě trestáno, lidská individualita se stává zločinem. 
12
Jedno dítě a dost, v tom je naše budoucnost, ať žijí jedináčci.

Umělá inteligence komentáře moderuje