Ano, bude líp, pokud lid dostane chléb a hry

Spokojený konzument je nejlepší zákazník, pokud chceme zákazníky podojit, musíme se jim poklonit, vše je zde jenom pokrytecké kariéristické divadlo, každý je zde divákem i hercem, záleží jenom na aktuální situaci. Sundejme si konečně pokrytecké masky, které říkají, já jsem; prezident, ředitel, celebrita, soudce, lékař, profesor, profesionál, guru, mesiáš, prorok, papež, atd.

Jsi jenom ubohý konzumní otrok, kterého jako loutku ovládá konzumování toho, co miluješ a potřebuješ, konzumní pyramida zde je už mnoho tisíciletí, a na vrcholu jsou ti, co konzumnímu světu kralují, protože umí s konzumenty manipulovat, pomocí klasické konzumní strategie chléb a hry.

Ano, pracující lid, chce chléb a hry! Ano, bude líp, pokud pracující lid dostane chléb a hry, přej, a bude ti přáno, dej, a bude ti dáno, kdo maže ten i jede, o tom to zde v ekonomice a politice neustále je, za vším je egoismus. Každý člověk je po celý život egoistou, altruismus je pohádkou pro naivní děti, láska a pravda, byla a bude vždy jenom za peníze, zadarmo, je jenom nenávist a lež.

Všechny násilné snahy o to, aby lidi nebyli egoisty selhali, a je si třeba položit otázku, proč tyto snahy u každé náboženské a politické ideologie selhali? Egoismus je následkem inteligence, robot v továrně není egoistický, protože zatím ještě nemá umělou inteligenci, jakmile budou GVKB roboti inteligentní stejně jako lidi, tak budou GVKB roboti i egoističtí!

Jak může egoistická autorita, říci tomu, kdo zde nemá autoritu, ty jsi; blázen, egoista, sobec, lenoch, budižkničemu, kurva, svině, vůl, idiot, blbec, neandrtálec, kariérista, kokot, atd. nejsme slušní k druhým, protože nejsme na vrcholu konzumní pyramidy, ale jsme dole u dna konzumní pyramidy, čím více člověk stoupá na vrchol konzumní pyramidy, tím více je slušnější k druhým. Z hovna bič neupleteš, globálně 60% lidí je zde bohužel ekonomicky a politicky jenom na hovno, a jakékoli snahy o to, je změnit ekonomicky a psychicky k lepšímu, jsou na hovno!

Slibovat je snadné, splnit sliby je těžké, mluvit mediálně o konzumním ráji v EU, a potom uvrhnout lidi v EU do konzumního očistce, to má za následek jenom blbou náladu v EU, a tak Anglie jako první, nefungující EU rychle opouští. Někdy se mně zdá, že nám asi v EU vládnou mimozemšťané se zelenými tykadly, co zde fyzicky a psychicky vůbec nežijí, a žijí daleko ve vesmíru na jiné planetě, a vládnou nám v EU pomocí dálkového ovládání, přes EU centrum v Bruselu. Rodiče mého otce skončili v plynové Nacistické komoře, protože to byli židi, dneska nám ti samí egoističtí Němci říkají, že máme přijmout egoistické mohamedány, co se v EU chovají jako divoká zvířata?

Všude je díky chybné ekonomice a politice v EU, plno ubohých bezdomovců, a díky mrazům a hladu, každý den nějaký bezdomovec v EU zbytečně zemře. Elita v EU řeší jenom to, jestli je sklenice s EU vínem plná nebo prázdná, prý kdo se v EU snaží, ten se zde má logicky i dobře. Vše zase jistě směřuje k veliké dlouhé válce, je třeba se v EU zásobit jedovatým plynem do plynových komor, abychom mohli v EU plynových komorách eliminovat ty, co se nedokázali přizpůsobit EU egoistickému systému, rychle a optimálně.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Podobné příspěvky

Lidi se rozdělují na amatérské a profesionální parazity
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37327010936/ Vše zde je o strachu, strach o výhody a jistoty d...
Ano, ekonomika je o výhodách
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37555843001/ Jak se dostat na ekonomickou špičku? Představme s...
Proč se ekonomicky a sociálně potápíme
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37884121721/ Dobrota je žebrota, podívejme se do přírody, v přír...
Ano, život je škola co nemá prázdniny
Pokud je zde někde deprese, tak příčinou je vždy to, že si někdo udělal prázdniny ve škole života,...
Ano, kapři si nevypustí rybník
Dluhy jsou nemocí konzumní ekonomiky, místo starých okovů na nohou, zde jsou dluhové okovy, které ...
Úspěšný je ten, kdo myslí a jedná jako sportovec
Sportovec ví, že je zde tvrdá konkurence, ve které není úspěch snadný a jednoduchý, pokud sportove...
Egoismus má mnoho strategií
Ve škole se učí o tom, že zde byl; feudalismus, kapitalismus, socialismus, hinduismus, buddhismus,...
GVKB 037
Toužení po cizím je příčinou naší hříšnosti a následkem je lež a nenávist. Kde se v nás vzala lež ...
Ano, starý prezident je výprodejový model
U fotoaparátů (Sony Alpha A7 ILCE-7) se běžně setkávám s tím, že u výprodejů cena může klesnout i ...
Ano, prezident Miloš Zeman má 28 září 2018 74 let
Ano, 28 září 2018 má prezident 74 narozeniny, je obdivuhodné, v jeho věku a s jeho špatným zdravot...
Ano, naše těžce vydělané peníze mizí do ciziny
Z naší republiky se stal koncentrační pracovní tábor, ve kterém žijeme jako ekonomičtí ubožáci od ...
Nahrazení zaměstnanců za stroje
Nalijme si čistého vína, na dveře klepe globální nezaměstnanost, a pro lidi nebude už práce za mzd...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu