Ano, bude líp, pokud lid dostane chléb a hry

IMG_8432

Spokojený konzument je nejlepší zákazník, pokud chceme zákazníky podojit, musíme se jim poklonit, vše je zde jenom pokrytecké kariéristické divadlo, každý je zde divákem i hercem, záleží jenom na aktuální situaci. Sundejme si konečně pokrytecké masky, které říkají, já jsem; prezident, ředitel, celebrita, soudce, lékař, profesor, profesionál, guru, mesiáš, prorok, papež, atd.

Jsi jenom ubohý konzumní otrok, kterého jako loutku ovládá konzumování toho, co miluješ a potřebuješ, konzumní pyramida zde je už mnoho tisíciletí, a na vrcholu jsou ti, co konzumnímu světu kralují, protože umí s konzumenty manipulovat, pomocí klasické konzumní strategie chléb a hry.

Ano, pracující lid, chce chléb a hry! Ano, bude líp, pokud pracující lid dostane chléb a hry, přej, a bude ti přáno, dej, a bude ti dáno, kdo maže ten i jede, o tom to zde v ekonomice a politice neustále je, za vším je egoismus. Každý člověk je po celý život egoistou, altruismus je pohádkou pro naivní děti, láska a pravda, byla a bude vždy jenom za peníze, zadarmo, je jenom nenávist a lež.

Všechny násilné snahy o to, aby lidi nebyli egoisty selhali, a je si třeba položit otázku, proč tyto snahy u každé náboženské a politické ideologie selhali? Egoismus je následkem inteligence, robot v továrně není egoistický, protože zatím ještě nemá umělou inteligenci, jakmile budou GVKB roboti inteligentní stejně jako lidi, tak budou GVKB roboti i egoističtí!

Jak může egoistická autorita, říci tomu, kdo zde nemá autoritu, ty jsi; blázen, egoista, sobec, lenoch, budižkničemu, kurva, svině, vůl, idiot, blbec, neandrtálec, kariérista, kokot, atd. nejsme slušní k druhým, protože nejsme na vrcholu konzumní pyramidy, ale jsme dole u dna konzumní pyramidy, čím více člověk stoupá na vrchol konzumní pyramidy, tím více je slušnější k druhým. Z hovna bič neupleteš, globálně 60% lidí je zde bohužel ekonomicky a politicky jenom na hovno, a jakékoli snahy o to, je změnit ekonomicky a psychicky k lepšímu, jsou na hovno!

Slibovat je snadné, splnit sliby je těžké, mluvit mediálně o konzumním ráji v EU, a potom uvrhnout lidi v EU do konzumního očistce, to má za následek jenom blbou náladu v EU, a tak Anglie jako první, nefungující EU rychle opouští. Někdy se mně zdá, že nám asi v EU vládnou mimozemšťané se zelenými tykadly, co zde fyzicky a psychicky vůbec nežijí, a žijí daleko ve vesmíru na jiné planetě, a vládnou nám v EU pomocí dálkového ovládání, přes EU centrum v Bruselu. Rodiče mého otce skončili v plynové Nacistické komoře, protože to byli židi, dneska nám ti samí egoističtí Němci říkají, že máme přijmout egoistické mohamedány, co se v EU chovají jako divoká zvířata?

Všude je díky chybné ekonomice a politice v EU, plno ubohých bezdomovců, a díky mrazům a hladu, každý den nějaký bezdomovec v EU zbytečně zemře. Elita v EU řeší jenom to, jestli je sklenice s EU vínem plná nebo prázdná, prý kdo se v EU snaží, ten se zde má logicky i dobře. Vše zase jistě směřuje k veliké dlouhé válce, je třeba se v EU zásobit jedovatým plynem do plynových komor, abychom mohli v EU plynových komorách eliminovat ty, co se nedokázali přizpůsobit EU egoistickému systému, rychle a optimálně.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.