Zastřelte prezidenta

Není ten, co by se zavděčil všem, tak jako se mezi sebou zabíjejí zvířata, tak se mezi sebou i zabíjejí lidi, každý prezident je snadno a rychle nahraditelný, nevraždí se, ale jenom prezidenti vraždí se i; králové, šlechtici, císařové, sultánové, ředitelé, celebrity, atd. Život je evoluční experiment ukončený smrtí, předčasná smrt, je jenom předčasné ukončení evolučního experimentu, protože někdo měl zájmem, na předčasném ukončení tohoto experimentu.

První mravní přikázání, je nezabiješ, pokud bychom se zabíjeli, tak by zde nemohla, vzniknou konzumní civilizace, protože konzumní civilizace je založená na parazitování mocných na bezmocných. Všimněme si toho, že čím více je někde bohatství, tím více je tam i svaté morálky, naše dobrota z nás ale dělá žebráky, co musí žebrat neustále o to, co milují a potřebují.

Morálka je psychické vězení, a následkem jsou naše deprese, protože milujeme psychickou svobodu, všechny pohádky jsou dezinformace, které z dětí dělají naivní hlupáky, dospělost znamená to, že už nevěříme na pohádky, a věříme jenom tomu, co si skepticky z více zdrojů ověříme. Důvěřuj, ale vše si z více zdrojů skepticky prověřuj, protože dobrota je žebrota, lidi jsou lakomí a pyšní protože se chtějí mít dobře, vše je zde jenom pokrytecké divadlo, kde prezident kraje hlavní roli do té doby, než jej někdo nezastřelí.

Každý prezident je sluhou nějaké strategie, jsou strategie založené na pravdě a strategie založené na lži. Strategie založené na pravdě jsou vzácnou výjimkou, v tomto konzumním světě, protože zde jsou jenom strategie založené na lži. Největší lží je idealismus, idealismus má veliké ideály, které se snaží násilně realizovat, jenže politické sliby se slibují, a jenom blázni se radují, že jim bude brzo lépe.

Lépe je vždy jenom mocné elitě, která parazituje na pracujícím lidu, pomocí; daní, cla, poplatků, atd. ten kdo se nepřizpůsobí tomu, co po něm chce pyšná a lakomá elita, ten je potrestán ekonomicky, nebo vězením. Mouchy od pradávna serou na všechny; sultány, císaře, krále, šlechtice, zemany, vůdce, náčelníky, prezidenty, mesiáše, proroky, dalajlámy, papeže, guru, rabíny, ředitele, celebrity, atd. protože nejsou morální, v současnosti mouchy, serou na ploché digitální monitory, u televize a počítače.

Zlo spáchal ten, kdo se chtěl mít dobře, nadbytek, je zde díky nedostatku, otrok nechce emancipaci, on chce být otrokářem! Podívejme se na upálení Jana Husa, zde je klasická ukázka selhání lidské morálky, pokud někdo hlásá lásku a pravdu, tak on nemůže logicky upálit Jana Husa! Jenže vše je pokrytecké divadlo, lidem nejde o lásku a pravdu, lidem od pradávna jde jenom o sobecké parazitování, a ten kdo nejde s námi, ten jde proti nám.

Nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy, je třeba lidi nahradit za inteligentní roboty, když bude robot prezident chybně fungovat, tak se optimálně recykluje, a na jeho místo se okamžitě postaví nový moderní robot prezident. Opravář řekne, ta oprava prezidenta se už nevyplatí, nahradíme jej za nejnovější model, co bylo, to bylo, teď je globálním prezidentem robot.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Podobné příspěvky

Ano, zbavit se problémů je obtížné
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37344051452/ Civilizace je v depresi, díky nekvalitním produkt...
Politici svými chybami způsobují zde blbou náladu
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37221638752/ Nikdy se toho nevzdám, vždy budu bojovat za lepší b...
Štěstí dělá z mocných a bohatých parazitů svaté idioty
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37873280922/ Někdo zde má existenční veliké štěstí, a stane se z...
Ano, z dálky vypadá opice jako člověk
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37646897800/ Jakmile se opice evolučně za milion let proměnila n...
Proč Donald Trump propustí mnoho státních zaměstnanců?
Zaměstnavatel nemůže být dojnou krávou pro lenochy a parazity, v USA je mnoho státních zaměstnanců...
Ano, naše republika je letadlem bez pilota
Z dálky to vypadá, že je v kabině letadla pilot, jenže když se dostaneme osobně do pilotní kabiny,...
Ano, profesionální paraziti rozhodují o nás bez nás
Největší světoví super boháči jsou tak bohatí, že se jejich obrovský majetek nedá vůbec spočít...
Ano, dobytek miluje koryto
Mnozí dělníci, když spatří svojí minimální ubohou výplatu, tak se jim chce zvracet, protože za tak...
Ano, klid je jenom na hřbitově
Ti co jsou nahoře, parazitují na těch, co jsou dole, aby se ti co jsou dole, tomu nemohli bránit t...
Ano, práce osvobozuje od deprese
Pane prezidente co uděláme s Romy? Postavíme pro Romy nemocnici, a zde je budeme léčit tak dlouho,...
Extrémistické totality jsou rakovinou současnosti
Podívám se do zrcadla a říkám si, koho to vlastně v tom zrcadle spatřuji, jsem to já nebo to nejse...
Ano, o tom je politika a ekonomika
Proč je zde konflikt mezi protiklady? Napětí mezi protiklady uvádí vše do pohybu, z nekonečna vše ...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu