Zastřelte prezidenta

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37904347671/

Není ten, co by se zavděčil všem, tak jako se mezi sebou zabíjejí zvířata, tak se mezi sebou i zabíjejí lidi, každý prezident je snadno a rychle nahraditelný, nevraždí se, ale jenom prezidenti vraždí se i; králové, šlechtici, císařové, sultánové, ředitelé, celebrity, atd. Život je evoluční experiment ukončený smrtí, předčasná smrt, je jenom předčasné ukončení evolučního experimentu, protože někdo měl zájmem, na předčasném ukončení tohoto experimentu.

První mravní přikázání, je nezabiješ, pokud bychom se zabíjeli, tak by zde nemohla, vzniknou konzumní civilizace, protože konzumní civilizace je založená na parazitování mocných na bezmocných. Všimněme si toho, že čím více je někde bohatství, tím více je tam i svaté morálky, naše dobrota z nás ale dělá žebráky, co musí žebrat neustále o to, co milují a potřebují.

Morálka je psychické vězení, a následkem jsou naše deprese, protože milujeme psychickou svobodu, všechny pohádky jsou dezinformace, které z dětí dělají naivní hlupáky, dospělost znamená to, že už nevěříme na pohádky, a věříme jenom tomu, co si skepticky z více zdrojů ověříme. Důvěřuj, ale vše si z více zdrojů skepticky prověřuj, protože dobrota je žebrota, lidi jsou lakomí a pyšní protože se chtějí mít dobře, vše je zde jenom pokrytecké divadlo, kde prezident kraje hlavní roli do té doby, než jej někdo nezastřelí.

Každý prezident je sluhou nějaké strategie, jsou strategie založené na pravdě a strategie založené na lži. Strategie založené na pravdě jsou vzácnou výjimkou, v tomto konzumním světě, protože zde jsou jenom strategie založené na lži. Největší lží je idealismus, idealismus má veliké ideály, které se snaží násilně realizovat, jenže politické sliby se slibují, a jenom blázni se radují, že jim bude brzo lépe.

Lépe je vždy jenom mocné elitě, která parazituje na pracujícím lidu, pomocí; daní, cla, poplatků, atd. ten kdo se nepřizpůsobí tomu, co po něm chce pyšná a lakomá elita, ten je potrestán ekonomicky, nebo vězením. Mouchy od pradávna serou na všechny; sultány, císaře, krále, šlechtice, zemany, vůdce, náčelníky, prezidenty, mesiáše, proroky, dalajlámy, papeže, guru, rabíny, ředitele, celebrity, atd. protože nejsou morální, v současnosti mouchy, serou na ploché digitální monitory, u televize a počítače.

Zlo spáchal ten, kdo se chtěl mít dobře, nadbytek, je zde díky nedostatku, otrok nechce emancipaci, on chce být otrokářem! Podívejme se na upálení Jana Husa, zde je klasická ukázka selhání lidské morálky, pokud někdo hlásá lásku a pravdu, tak on nemůže logicky upálit Jana Husa! Jenže vše je pokrytecké divadlo, lidem nejde o lásku a pravdu, lidem od pradávna jde jenom o sobecké parazitování, a ten kdo nejde s námi, ten jde proti nám.

Nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy, je třeba lidi nahradit za inteligentní roboty, když bude robot prezident chybně fungovat, tak se optimálně recykluje, a na jeho místo se okamžitě postaví nový moderní robot prezident. Opravář řekne, ta oprava prezidenta se už nevyplatí, nahradíme jej za nejnovější model, co bylo, to bylo, teď je globálním prezidentem robot.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.