Všechny strategie mají svaté priority

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37194872384/

Vše je o nastavení systému, je se to nastaví tak to i funguje, ten kdo něco řídí, musí nastavovat hodnoty podle situace, pokud něco chybně nastaví, tak následkem jsou problémy. Je snadné řídit to co je jednoduché, a je obtížné řídit to co je složité, války jsou spojené se strategiemi, pomocí kterých se řídí armády, strategie řízení zjednodušuje a ulehčuje, ve složitých situacích ale stejně musíme používat inteligenci.

Všechny civilizace a kultury byli založené na tom, že zde byli svaté strategie u; ekonomiky, rodiny, obchodu, podnikání, náboženství, politiky, umění, školství, zdravotnictví, dopravy, zemědělství, stavebnictví, atd. problém nastával se změnou staré strategie, za novou strategii, protože veliké systémové změny, znamenají i veliké problémy.

Všechny strategie mají svaté priority, kolem kterých se strategie točí, základní prioritou je úspěšnost strategie, to co je konkurenčně neúspěšné to evolučně zaniká. Obrazně je strategie mapa, která nám umožňuje nalézt to, co hledáme.

Naše existence je založena na tom, že najdeme to, co hledáme, pokud nenajdeme to, co hledáme je strategie chybná, a tak se musí opravit nebo nahradit novou strategií. Vše zde je dočasně, a tak i každá strategie je zde dočasně, nedejte se oklamat módními frázemi, které se snaží z vás udělat pomocí dezinformací naivní hlupáky, co amatérsky chybují.

Z dálky vše vypadá jinak než z blízka, podívejme se na diktátory, co lidem slibovali ekonomické a sociální zázraky, jenže místo zázraků zde byl konzumní očistec, ve kterém bezcharakterní sobecký diktátor, s pracujícími lidmi zacházel jako s otroky. Podívejme se na fanatismus, kdy někdo má v hlavě představu, že musí zemřít v boji hrdinskou smrtí, protože si to přeje; Bůh, národ, město, ekonomika, politika, organizace, podnik, rodina, sekta, atd.

Ve skutečnosti je ten člověk jenom loutkou, kterou ovládají sobečtí paraziti. Paraziti mohou donutit hostitele k tomu, aby on spáchal sebevraždu, protože to jim přinese nějakou výhodu, ptejme se co je za tím a zkoumejme do hloubky svět, ve kterém žijeme, a zjistíme, že v centru systému jsou v konzumním ráji sobečtí parazité, a díky nim musí lidi žít v konzumním očistci.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.