Virtuální civilizace eliminuje mocné idioty

IMG_8618

Zdrojem všech lidských problémů zde jsou mocní idioti, už mnoho tisíciletí, Adolf Hitler je moderní ukázkou mocného idiota, díky kterému zemřelo zbytečně velmi mnoho lidí, mocný idiot je obrazně parazitující virus, který může škodit svému okolí jenom tam, kde nefungují dokonale kontrolní systémy. Ve virtuální globální GVKB civilizaci, budou dokonale fungovat automatické kontrolní systémy, a ty eliminují už v zárodku každý parazitující virus, díky aktualizacím a antivirovému a firewallovému zabezpečení. 

Nebudeme už potřebovat pyšné a lakomé idioty, (krále, císaře, prezidenty, ministry, senátory, poslance, ředitele, celebrity, profesory) co na nás parazitují, díky výhodám a jistotám, kontrolní systémy, budou brát mocné idioty, jako virus, a tak je eliminují, ano vše co končí na ismus (feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, nacismus, centralismus, egoismus), to je parazitující virus, který se musí eliminovat díky virtuální civilizaci. 

Každý člověk bude pomocí GVKB dotazníků digitalizován, a jeho zdegenerované tělo, bude v krematoriu eliminované. Nejsou zde lidská těla, tak nejsou s nimi ani už žádné problémy, fyzicky zde budou pracovat jenom stroje a roboti, člověk ve virtuální realitě bude zde jenom na to, aby byl potřebným pro GVKB systém, ten kdo nebude potřebným, ten bude z GVKB systému evolučně eliminován. Takto konečně díky GVKB zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí, na věčné časy, běž se podívat proto dneska do krematoria, ať víš, co tě bude brzo jistě čekat. 

Umělá inteligence komentáře moderuje