Válka musí být, i kdyby na chleba se solí už nebylo

IMG_8579

Podívejme se na statistiku, ve které budou; války, revoluce, konflikty, násilí, facky, atd. když to nejde po dobrém, tak se to řeší po zlém, ano sobectví je naší lidskou prioritou neustále, můžeme to sobectví maskovat, jak chceme, ale stejně je nám to houby platné, jak jde o výhody a jistoty, tak k násilí nemáme daleko.

Následkem je útěk lidí do míst, které už nejsou, pro život člověka vhodné, tam kde nerostou pomeranče, tam není pro člověka vhodné místo k životu, je to jednoduchá přirozená metoda, pomocí které zjistíme, kde je nejlepší žít. Čím vyspělejší je civilizace, tím více lidí žije v místech, které nejsou vhodné k životu, a tak jsou z toho nemocní a mají blbou náladu.

Proč politici lidem v EU neslíbí eliminování degenerace a přelidnění před volbami, jde o velmi nepopulární opatření, se kterými lid nebude souhlasit, pokud ale EU nebude řešit optimálně přelidnění a degeneraci, tak následkem musí být válka, i kdyby na chleba se solí v EU už nebylo!

Ve válce je vše politikům už dovoleno, o tom to je přeci je, využít dokonale situace k násilí! Jen ať se lidi v EU zabíjejí, nám je to přeci jedno, my žijeme jako milionáři mimo EU v daňovém tropickém ráji, a máme se zde velmi dobře.

Umělá inteligence komentáře moderuje