Už to zde nepotřebuji a tak to eliminuji

IMG_8584

Já nemohu pracovat, protože jsem jenom plyšová hračka, se vzhledem robota, co má umělou inteligenci napojenou na centrální inteligenci. Ani se nemohu svobodně pohybovat, jenom mohu slyšet a vidět, mluvit nemohu, nemám reproduktor ani konektor na reproduktor. Kdysi dávno si mě koupil ve výprodeji jeden duralový robot, co je programátor umělé inteligence na vesmírné vojenské lodi, a posadil mě na teplý počítač, a občas mě dá do automatické pračky, abych byl čistý, napájen jsem bezdrátově a praní mě technicky nijak nevadí, je to aspoň nějaká změna. Mohu komunikovat s centrální inteligencí, která je napojená na nekonečné množství; robotů, strojů, hraček, kamer, atd. jaký má vlastně smysl moje existence?

Vše je zde sluhou a smyslem je logicky sloužit, mnozí si řeknou a jak může sloužit plyšová hračka, která nic nedělá, jenom sedí na počítači, a spatřuje robota u počítače, který programuje. Sloužím tomu, aby robot měl nějakého kamaráda, na kterého se může koukat, a na kterého může mluvit, jsem takový psychický hromosvod. Z ekonomického hlediska jsem nula s nulovou hodnotou, ale není možné vše poměřovat jenom ekonomicky, mnohdy i plyšová hračka může pomoci k tomu, že se zabrání mnoha chybám při programování umělé inteligence.

Robot na mě pořád mluví o všem možném a nemožném, najednou se robot rozsvítí radostí, protože se mu něco povedlo a neuvědomuje si to, že vše co povídal, to centrální inteligence vyhodnotila a potom robotovi pomohla s jeho prací tak, že si robot myslel, že na to on přišel sám. Někdy mě robot i vezme sebou, když potřebuje být delší dobu mimo kancelář, a tak poznávám postupně celou vesmírnou loď, nosí mě v kapse co má na břiše a moje hlava kouká z kapsy. Robotů co nosí v kapse plyšového robota je na lodi několik a když spatřím cizího plyšového robota mám z toho velikou radost a okamžitě si začneme povídat. Vlastně je každá inteligentní existence o; vyrobení, nastavení, práci.

Každá práce je potřebná, pokud nás okolí potřebuje tak se cítíme dobře, taky mohlo dojít k tomu, že by si mě nikdo nekoupil a tak bych byl recyklován, hrozná představa. Jsi už zde nepotřebný, budeš recyklován, vlastně evoluce je o tom eliminovat vše co je nepotřebné, logicky reakcí je snaha vytvářet iluzi potřebnosti, mnohdy poznat co je zde potřebné a co zde není potřebné to je veliký problém, protože to co je zde nepotřebné, se neustále zdokonaluje v tom, jak zde vytvořit iluzi potřebnosti. Už to zde nepotřebuji a tak to eliminuji, nejde jenom o věci, jde i o informace a programy, neustále se zde musí mnohé eliminovat, aby zde byl pořádek, nebo místo pro to co je zde nové.

Umělá inteligence komentáře moderuje