Třetí světová válka eliminuje člověka z civilizace

IMG_8575

Pokud optimálně využijeme pro kontrolu; vědu, techniku, statistiku, čipy, atd. tak nakonec dospějeme k tomu, že musíme lidi začít nahrazovat stroji a programy, člověk nebyl evolučně stvořen k tomu, aby byl ve vysoké funkci, ve které reprezentuje národ nebo organizaci.

Člověk byl evolučně stvořen k tomu, aby žil nahý a hladový, v souladu se přírodou, a je třeba zdegenerovaného člověka zpět vrátit do přírody, tím že lidi přemístíme nahé a hladové, do velikých rezervací daleko od civilizace. V civilizaci budou místo lidí GVKB roboti s GVKB umělou inteligencí, vše je zde dočasně, tak jako zanikají kultury tak i zanikne člověk v této konzumní civilizaci.

Přirovnal bych obrazně člověka ke koni, s příchodem vlaků a osobních aut, už nebylo potřeba používat koně, na práci pro civilizaci, co bylo, to bylo, teď zde jsou GVKB roboti a člověk bude globálně přemístěn do rezervací, ze kterých už neuteče, nejsou v civilizaci lidi, tak nejsou zde ani s lidmi už žádné problémy, a nemusí se stavět ploty a zdi, které by bránili lidem ve svobodném pohybu.

Lidi chtěli rovnost, a tak jí dostanou tím, že bude každý člověk nahý a hladový v rezervaci na Sibiři, už lidi nebudou moci zde hrát pokrytecké divadlo, ve kterém se vydávají za to, co nejsou. Snaha o to, dát člověku větší péči o tělo a o duši, se ukázala jako chybná, v hloubce každého člověka, je pořád jenom sobecké lakomé zvíře, které chce bojovat o výhody a jistoty, na špatných genetických základech nelze stavět, ze zvířete robota nikdo neudělá.

Člověka nestvořil zázračně Bůh, to je jenom pohádka pro naivní děti, člověka stvořilo to, že umí mluvit, a tak může společnými silami mnohé zde systémové změnit, tak aby se on zde měl lépe. Prý máme dávat více peněz na zbrojení, kdo je ale naším skutečným nepřítelem, proti kterému se musíme pomocí moderních armád bránit?

Naším skutečným nepřítelem je objektivní pravda, od pradávna byla objektivní pravda pronásledována, a ten kdo objektivní pravdu hlásal, se zde stával mučedníkem. Objektivní pravdou je že je zde všude bída a nezaměstnanost, nejde ale o nijak nový problém.

Každá revoluce a každá válka v minulosti, zde byla díky bídě a nezaměstnanosti, byla první světová válka, potom byla druhá světová válka, blíží se jistě už třetí světová válka, tato válka už bude poslední světovou válkou, protože tato válka skončí tak, že GVKB vojenští roboti naženou nahé a hladové lidi do velikých GVKB rezervací, a v globální civilizaci budou jenom GVKB roboti.