Statistika lenochům nastavuje zrcadlo

IMG_8564

Ano, lépe už bylo, a bude nám jenom hůře, nenechte si přeprogramovat mozek od falešné elity, podívejte se globální objektivní statistiky, dobře placená práce, je zde jenom pro 1% elitních lidí, a 99% lidí má špatně placenou práci, nebo nemá možnost nalézt práci, za kterou jsou peníze.

Spotřeba elektřiny, na jednoho obyvatele, jasně ukazuje vyspělost národa, čím více ekonomika funguje, tím více i spotřebuje elektřiny, vše je dneska na elektřinu, protože je to ekonomické a moderní.

Co je to život? Život je evoluční experiment ukončený smrtí, pokud neumí elita experimentovat optimálně, tak následkem je globální krize, z díla je spatřen tvůrce ekonomiky. Je třeba si uvědomit to, že tento konzumní svět je živý inteligentní systém, a není to mrtvý stroj, který je možné elitou naprogramovat, a dálkově z centra ovládat.

Je třeba elitě odebrat moc a bohatství, místo parazitů, nám budou vládnout počítače a stroje, ten kdo nebude pro civilizaci profesionálně pracovat, ten nebude ani jíst, a nebude mít kde bydlet, ryba smrdí od hlavy, pokud něco nefunguje, musí se to opravit.

Pokud to nejde opravit, tak se to musí nahradit něčím co je nové, inteligentní roboti naženou lidi do rezervací a ovládnou konzumní civilizaci, nejsou lidi, tak s lidmi nejsou už ani v civilizaci žádné problémy, roboti budou pracovat jako roboti zadarmo, a o tom to je, že práce zadarmo je to, co sobecká ekonomika nutně potřebuje.