Proč máme hloupé a nesmyslné sny?

IMG_8599

Zase se mě jako obyčejně zdáli hlouposti nesmysly, a tak jsem se zamyslel, proč tomu tak je? Když spíme je mozek v nemocnici, a tak se pomalu uzdravuje, proto je nám dobře po vyspání, realita, do které se probudíme, to je, svět ve kterém můžeme onemocnět psychicky z problémů, nebo může onemocnět tělo z toho, že má tělesné problémy. 
Abychom byli zdraví, tak se uzavíráme do nemocnice, kde se léčí tělo a psychika, protože pro léčení je potřebný klid, kdy se izolujeme od neklidného konzumního světa, kde není klid a mír. Jenže svět kde je klid a mír, je světem hloupostí a nesmyslů, podívejme se na centrální svaté ideologie, je to centrální svět, kde je snaha nás léčit od světa, kde je válka a neklid. Jenže tím se ocitáme ve světě hloupostí a nesmyslů, takovým hloupým a nesmyslným světem je třeba fanatický Islám, ve kterém si mohamedáni dávají na tělo výbušniny, a potom se odpálí mezi cizími lidmi. 
Ono to začíná bohužel už v dětství, kdy je dítě násilně dlouho zavřeno ve světě hloupostí a nesmyslů, jde zde o naivní; pohádky, videa, hračky, atd. a o snahu dospělých izolovat děti od světa války a neklidu, v nemocnici kde je láska a štěstí, puberta (adolescence) je složitým psychickým přechodem, z příjemné rodinné nemocnice, do nepříjemného světa, kde je válka a tím i problémy.

Podobné příspěvky>