Pokud nezabiješ svého pána, tak budeš jenom jeho sluhou

IMG_8566

Ten kdo chybuje ten evolucí eliminován je, vše je zde evoluční experiment, který se situaci přizpůsobuje, a tak to co se nepřizpůsobí, to eliminuje. Komu není rady, tomu není ani pomoci, je to tak snadné se uzavřít do centrální pevnosti, a odsud sobecky parazitovat na okolí, jenže tato strategie je chybná.

Zakaž bojovníkům bojovat, a učiň z nich svoje pokorné sluhy, to je jako si vypustit svůj rybník, a potom se divit tomu, že jsi na suchu. Objektivní pravda nejde nahradit subjektivními pravdami, stejně tak nejde nahradit láska pohádkou, která nám slibuje lásku.

Nespokojte se s náhražkami, nebo budete nasuchu, a tak z toho budete mít deprese, jak přestanete bojovat tak budete muset jenom zbaběle utíkat. Vše je zde vždy příčina a následek, pokud nezabiješ svého pána, tak budeš jenom jeho sluhou, tvým pánem jsou tvoje priority, máš mnoho priorit, které jsou ti svaté, a tyto priority, z tebe učinili ubožáka.

Jedinou objektivní prioritou je svoboda těla a svoboda duše, vše ostatní už není prioritní, tvoje naivita a dobrota z tebe učinila hříšníka, který existuje v očistci, a tak z toho má deprese, následkem je závislost na náhražkách, jako je třeba; alkohol, tabák, zaměstnání, dezinformace, vztahy, iluze, atd.

Čím více zde máš nepřátel, tím více zde něco znamenáš, za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest, vše je zde jenom o tom, jak být na vrcholu nad sobeckými konkurenty, cesta na vrchol je nebezpečná, protože čím více budeš stoupat, tím tvrdší bude boj, o každou výhodu a jistotu. Kontroluj a eliminuj vše co je chybné, nejsi tak bohatý, abys mohl tolerovat druhým jejich chyby.

Umělá inteligence komentáře moderuje