Optimální kontrola centrální ekonomiky

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37855879026/

Centrální ekonomiku je třeba kontrolovat optimálně, máme jenom to co je pod optimální kontrolou, je to obrazně jako s řízením letadla, pokud nemá pilot letadlo pod kontrolou tak to špatně dopadne. Nelze se spolehnout na to, že vše bude fungovat podle plánu a programů, náš svět je v pohybu, a tak to co bylo včera správné, to je už dneska chybné, je třeba neustále vše v nás a okolo nás opravovat a nahrazovat. Problémem centrální ekonomiky je optimální kontrola centra, protože pod svícnem je tma, a následkem ekonomická krize je.

Je třeba začít kontrolovat mozky všech lidí, co mají zde vysokou školu pomocí čipů, v současnosti centrální ekonomiku řídí jenom lidi, co mají vysokou školu, ten kdo nemá vysokou školu, musí jenom sloužit otrocky těm, co zde mají vysokou školu. Čip zamezí tomu aby mohl vysokoškolák chybovat, nejčastější chybou lidí co mají vysokou školu je lakomost a pyšnost, čip zajistí to že už nebudou vysokoškoláci lakomí a pyšní.

Čip každého vysokoškoláka probudí v 6 hodin ráno a bude mozek řídit do 22 hodin, vše bude optimálně naplánováno podle harmonogramu a to každý den v roce, nebude zde čas na kouření cigaret a na pití slivovice, vysokoškoláci nebudou už sedět ve svojí kanceláři, ale budou neustále v aktivním fyzickém pohybu, nebude ze už žádné sezení na schůzi a hloupé projevy plné pyšnosti a lakomosti.

To co se nepohybuje to degeneruje, podívejme se do přírody, jak se zde vše pohybuje, k čemu je nám to co nepoužíváme? Čipy v mozku zajistí to, že budou vysokoškoláci využití na maximum od 24 let do 70 let. Studium vysoké školy začne tím, že student v 18 letech dostane čip do mozku, a čip naučí studenta tomu jak být řídícím pracovníkem, který je v neustálém pohybu, a tak je zdravý tělesně a psychicky.

Bude běžné to, že spatříte prezidenta republiky, jak jede na horském kole po městě, protože on nebude mít čas, se zdržovat jízdou v osobním služebním autě, které se ve městě pomalu pohybuje. Chceš vysokoškolský titul, tak si nech dát do hlavy čip, je třeba eliminovat chyby digitálně a v reálném čase, život to je něco za něco, období, ve kterém se parazitovalo, skončí, přijde období, ve kterém bude vše optimalizované na kost, čas se stane pro lidi velikou hodnotou, protože nebudou už mít čas na to, aby mohli plýtvat svým časem na blbosti.

Někdo namítne, že čipy v hlavě udělají z vysokoškoláků ubohé loutky, na dálkové ovládání, je třeba si uvědomit to, že každý člověk je zde loutkou na dálkové ovládání, problémem současnosti je to, že současné dálkové ovládání lidí chybně funguje, a tak zde ekonomika a politika optimálně globálně nefunguje, berme to tak, že jsme evolučně postoupili z doby železné, do doby digitální, co bylo to bylo, dneska je vše na dálkové ovládání, a kdo se nepřizpůsobí globální digitalizaci, ten skončí na okraji civilizace jako ekonomický ubožák.

Podobné příspěvky

Proč stát nelze řídit jako podnik?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37555764281/ Podnikatel nepřijme ubožáky, a vyhodí každého, o ...
Ano, příživníci na nás sobecky parazitují
https://www.flickr.com/photos/gvkb/36995359040/ Hospodář musí neustále bojovat s příživníky, co s...
Ano, dobrota k příživníkům je jistou cestou do záhuby
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37704245342/ Podívejme se na statistiku zavedení daně z hlavy, d...
Kapitalismus bez vlastnictví a peněz?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37704301822/ Mohl by prakticky fungovat kapitalismus pokud by se...
Jakou vzdálenost za rok překonáte?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/35694904965/ Vše je zde v pohybu a čím vyspělejší je člověk tí...
Ano, řešení je jednoduché
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37507664136/ Komplex je složitý nevyřešený problém, který nám ...
Ano, kupní síla u nás klesá
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37297491500/ Média z nás dělají hlupáky, ekonomika byla a bude...
Ano, rozvojové státy finančně negramotné
Neustále zde slyšíme, že je nějaký rozvojový stát na tom ekonomicky zle, a že bychom mu měli pomoc...
Minimální zda 20 000 Kč pro rok 2019
Podívejme se v Praze objektivně na životní náklady pro průměrnou rodinu, aby mohla průměrná rodina...
Optimální návrat ztraceného syna
Ano, vše jde realizovat, stačí chtít a peníze a čas mít. Je zde problém s lidmi co porušují svévol...
Manuál jak eliminovat optimálně ekonomickou krizi
Veliké parazituje na malém. Vše je zde o tom jak parazitovat a mít se dobře, dobrota je žebrota, e...
Věda a technika je prioritou pro ekonomiku
Naše budoucnost je v našich prioritách, jak si to uděláme, takové to budeme mít, evoluce je jako ř...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.