Neznaboh nemůže kázat víru v Boha

IMG_8488

Konzumní svět je plný mnoho století svatých kazatelů, víry v zázraky, uvěř a stane se zázrak, jenže zázrak se nestane, protože naše víra v zázraky je chybná, věříme na hlouposti a nesmysly. Jsme psychicky těžce nemocní, a měli bychom se léčit chemickými léky na deprese, v obvodní psychiatrické nemocnici, pod dohledem profesionálních psychiatrů.

Nejde si nevšimnout toho, že je zde svatá víra, nelze pořád dělat to, že nás to vůbec nezajímá, protože my se zajímáme jenom o to, jak vydělávat profesionální prací peníze, anebo jak získat vysokou státní funkci, spojenou s výhodami a jistotami. V pubertě mě otec řekl, že jsem sobecký neznaboh, nebyl jsem na takový podraz připraven, a tak jsem pokorně mlčel.

Dneska jsem už připraven a tak hovořím, v principu je za vírou v zázraky snaha o sobecké parazitování nad cizími lidmi, je zde všude vymývání mozku pomocí; pohádek, pověr, mytologie, kultů, fetišů, rituálů, kast, tříd, kategorie, rasy, reklamy, podrazů, náboženství, politiky, ekonomiky, atd. peníze, svatým parazitům nesmrdí, o tom je naše lakomé sobectví! Zloděj honí zloděje, lhář honí lháře, vrah honí vraha, atd. jsme pořád na útěku před zlými konkurenty. Bohatství je nám pravým Bohem, a bída je nám pekelným očistcem, za vším jsou peníze, vše vyřeší peníze, nadbytek je zde díky nedostatku.

Proč neuspěl politický socialismus a náboženský altruismus, příčinou je to, že jsme byli dobří k lidem, co si naši dobrotu nezasloužili, na hrubý pytel se musí dávat hrubé záplaty, nemá smysl; zalévat plevel, krmit parazity, dávat peníze nepřizpůsobivým občanům, vracet nakradené majetky církvím, atd. dobrota je žebrota! Sledujme globálně utrácení peněz za luxus a zbytečnosti, ze společného krev neteče, jak je možné, že zde někdo má k dispozici veliké soukromé letadlo?

Je třeba hříšné lidi, globálně na věčné časy eliminovat, a místo hříšných genetických lidí, zde budou jenom svatí GVKB kovoví roboti s GVKB umělou inteligencí, na věčné časy, vše je zde evolučně dočasně, a tak konzumní lidské peklo plné sobeckých neznabohů, bude nahrazené GVKB robotickým rájem, ve kterém se už nelže a nekrade, protože zde láska zvítězila nad nenávistí. Proto se běžte dneska podívat na hřbitov a do krematoria, ať jistě víte, co vás bude brzo čekat.