Nezaměstnanost je následkem poklesu kvality

IMG_8527

Obrazně je vše u politiky a ekonomiky jako hotel, čím kvalitnější je hotel, tím více má zaměstnanců, pokud kvalita hotelu poklesne, tak hotel propustí mnoho zaměstnanců, a pokud kvalita hotelu stoupne, tak hotel přijme nové zaměstnance. Nejsme tak bohatí, abychom mohli šetřit na kvalitě u zboží a služeb, podívejme se do přírody, zde se velmi dbá na kvalitu, a to co je zde nekvalitní, to je eliminované.

Nekvalitní řidič, pojede nekvalitním autem, po nekvalitní silnici, a následkem je havárie, je to jednoduchá logika a statistika, nebo se podívejme na nekvalitní životní prostředí, ve kterém žijeme, následkem je veliká nemocnost a deprese, vše je zrcadlo, a to co dáváme to nazpět i dostáváme, lidově, co si navaříme to si i sníme.

Vysokoškoláci co zde rozhodují pyšně o nás bez nás, nedomýšlejí svoje rozhodnutí, a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, rodiny, školství, zdravotnictví, dopravy, rodiny, psychiky, atd. vysoké školy produkují nekvalitní vysokoškoláky, a tím je zde začarovaný kruh, ze kterého neumíme uniknout.

Kvalita je pro ekonomiku a politiku prioritní, jelikož zdegenerovaný člověk z hlediska kvality je neopravitelným evolučním zmetkem, tak globálně nahradíme pyšného člověka za robota s umělou inteligencí. Zajistíme takto práci všem GVKB robotům a všem lidem dáme poukázky do obvodního krematoria, všude už jsi byl a vše znáš, tak se půjdeš podívat zítra do krematoria, a návrat zpět, zde bude už pro tebe nežádoucí.

Umělá inteligence komentáře moderuje