Největším problémem lidí je amatérská práce

https://www.flickr.com/photos/gvkb/24110582368/

Centrální GVKB inteligence, vyhodnotila pyšného a lakomého člověka, jako evoluční chybu v konzumní civilizaci, a pověřila GVKB roboty, aby tuto chybu, z civilizace optimálně rychle eliminovali. Nejsou lidi, tak nejsou zde ani chyby, které lidi neustále dělají, co bylo, to bylo, teď je zde vše jinak.

Vše je zde evoluční experiment, a každý evoluční experiment je zde dočasně, ekonomika je evolučně prioritní, a to co je evolučně chybné, to není ekonomické. Ekosystém má svoje přirozená pravidla a člověk tato pravidla neustále porušoval tím, že na ekosystému sobecky parazitoval, rozsudek smrti nad pyšným a lakomým člověkem je spravedlivý a logický.

Naděje na to, že se člověk změní k lepšímu, a nebudou zde s ním neustálé problémy je marná a naivní, statistika jasně ukazuje to, že čím více je člověk evolučně vyspělejší, tím více je zde s ním problémů. Největším problémem lidí je amatérská práce, lidi se ve válkách neustále vraždí, ale nikdy se nevyvraždí natolik, aby jejich pyšný a lakomý druh zde evolučně konečně zaniknul, proto se na eliminování lidí použijí GVKB roboti, a konečně zde bude odvedená profesionální práce, a s pyšnými a lakomými lidmi zde už nebudou evoluční problémy.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.