Nedostatek informací má za následek chyby

IMG_8603

Pro každou manipulaci jsou potřebné správné informace, pokud nemáme správné informace tak chybujeme, logicky je zde otázka, a proč nemáme správné informace a tak často chybujeme. Nejčastější příčinou, je veliká vzdálenost od toho, co by nám mohlo poskytnout správné informace, praxi nemůže nahradit teorie. To co byla včera správná informace, to dneska už nemusí být správná informace, to co je pro druhého správná informace, to nemusí být pro mě, správná informace, atd. každá informace je jako klíč který otevře nějaký zámek, univerzální klíče používají lháři a zloději. 

Nevěřte na univerzální informace, copak jste lháři a zloději! Pokud někdo zde chce být v nějaké specializaci úspěšný, tak musí pochopit, co je to správná informace, a tak se on vyhne chybným informacím. Z dálky vše vypadá jinak než z blízka, z dálky může lhář a zloděj vypadat jako svatá celebrita, nebojte se proto poznat to co vás zajímá z blízka, pamatujte si, že dobrota je žebrota. Podívejte se na masožravé květiny, nebo na medúzy, vše je zde jenom o tom jak se mít díky úspěchu dobře, ano vše je zde otrokem toužení, které nám způsobuje soužení. 

Život je? Od pradávna lidi hledají odpověď na to, co je to život? Život je o manipulaci, vše co je zde živé to je spojené s manipulací, život to je manipulace, ve které je vše manipulováno, a vše se zde snaží s mnohým manipulovat. Elita, která stojí na vrcholu mocenské a ekonomické pyramidy, to jsou profesionální manipulátoři a diktátoři. S příchodem vědomostí a inteligence se začala manipulace evolučně měnit a mozek se začal programovat tak aby se z lidí stali loutky, které ovládá elita, loutkám je znemožněn přístup ke správným informacím pomocí cenzury a propagandy. 

Zde se dostáváme k pokryteckému kariérismu, z lidí se takto stávají medúzy, které jenom sobecky parazitují na svém okolí díky výhodám a jistotám které jim poskytuje; politika, náboženství, centralizace, byrokracie, ekonomika, věda, technika, atd. Je třeba restartovat celý konzumní systém, lidem se vyndají z hlavy mozky a dají se do pytlů, tak budou konečně lháři a zloději v pytli a nebudou už moci na nás parazitovat, mozky se připojí na GVKB virtuální realitu a GVKB globální umělá inteligence bude všechny mozky kontrolovat, a chybné mozky bude eliminovat, logicky ve městech místo lidí budou roboti, co budou makat jako roboti, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy.