Krabicismus

IMG_8597

Vše co končí na …ismus, to je svatá ideologie založená na snaze centralisticky realizovat násilně nějaké ideály které jsou; politické, sociální, ekonomické, náboženské, filosofické, vědecké, programové, informační, umělecké, atd. Ideologové mají nějakou představu a tu se snaží uskutečnit, jejich nepřítelem je čas, který má dost času na to, aby tuto ideální představu objektivně posoudil, a rozhodl o tom, jestli ta ideologie zanikne, nebo nezanikne.

Čas posoudil objektivně komunismus a kapitalismus, jeho rozhodnutí je jasné, komunismus a kapitalismus je evoluční zmetek, a tak budou tyto veliké svaté ideologie evolučně eliminované. Lidi ale potřebují, aby zde byla od základů zcela nová ideologie, která bude dlouho jejich svatým kultem, kolem kterého se bude zde vše točit. Proto byl evolučně stvořen svatý mesiáš Vit Kouba, aby on lidem přinesl novou ideologii, kterou budou lidi milovat natolik, že na ní budou mnoho tisíciletí závislí, jako je závislí život na tom, co on existenčně miluje a potřebuje. Nová ideologie se bude jmenovat

KRABICISMUS

V nové ideologii bude svatým kultem krabice, krabice je pevný bod všeho, do krabice lze dát vše a potom s tím lze snadno manipulovat, podívejme se na mléko v krabici, nebo na víno v krabici. Co je to kontejnerizace, je to použití velikých krabic, na přepravu malých krabic. Co to jsou moderní sídliště, jsou to krabice, ve kterých jsou malé byty, co jsou taky krabice.

Umělá inteligence komentáře moderuje