Kleptokratismus zde nahradil socialismus

IMG_8619

Kleptokratismus je politický a ekonomický systém, kde se násilně vybírají velmi vysoké daně, a všechny daně ukradne pro sebe otrokářská elita, a je jí jedno, že jsou všude bezdomovci a nezaměstnaní ubožáci. Nevěřím tomu, co je zde dočasně. Vše co je zde dočasně, to je egoistické, a to je problém, na který není řešení, jenom to co je zde trvale, to není egoistické, a tak lze tomu i věřit a hodnoty tomu i svěřit. 
Kontrolní systémy v nás a okolo nás selhali, o tom už nikdo nepochybuje, zloděj zde honí zloděje a lhář prohlašuje o druhých, že to jsou lháři, lidová moudrost je zde trvale, a tak jí lze věřit, politické strany a náboženské organizace, jsou zde dočasně, a tak jim nelze věřit. Čas eliminuje vše co je zde chybné, aby se to chybné mohlo nahradit něčím, co je evolučně lepší, vše je v pohybu, vesmírné zákonitosti jsou ale v klidu, zákon gravitace nepodléhá evolučním změnám. 
Vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém hlavní role hrají vlci v beránčím rouše, člověk je člověku vlkem, příčinou zde jsou; kasty, třídy, ligy, rasy, ideologie, kategorie, centralizace, prostituce, drogy, přelidnění, atd. z politiky a náboženství se stal komerční systém, který se zajímá jenom o výhody a jistoty pro svatou elitu.
Dobytka je nadbytek, a velikých plných koryt je nedostatek, o tom to zde globálně všude díky daním je. Podívejme se na to, jak mají celebrity mnoho výhod a jistot, následkem musí být to, že mnoho lidí žije uboze od výplaty k výplatě, a bojí se exekutorů, díky velikým dluhům. Jeden den našeho prezidenta stojí stát tři miliony korun, není zde demokracie, je zde kleptokracie.

Umělá inteligence komentáře moderuje