Jsi loutkou, kterou ovládají viry

IMG_8585

Vše je zde vyrobeno a nastaveno tak abychom to potřebovali, základem života člověka je zde závislost na tom co prioritně potřebujeme, v našem toužení po prioritách je ukryto psychické soužení a tím i deprese která je u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, reklamy, byrokracie, školství, obchodu, rodiny, psychiky, umění, atd.

Virus pomocí toužení po prioritách dělá z lidí otroky, co mu otrocky slouží, jako by virus byl Bůh, který stvořil veškerý život. Virus vytvoří výhody a jistoty, potom nám je prodává a tím z nás dělá svoje sluhy, takto funguje; rodina, podnik, obchod, organizace, sekta, náboženství, politika, království, císařství, stát, unie, kolonie, diktatura, cenzura, daně, inflace, atd.

Stát natiskne nekryté peníze, a tím okrade nenápadně pomocí inflace ty, co mají peníze uložené v bance, stát může i vyhlásit měnovou reformu, zaměstnavatel vám přidá práci, ale nepřidá vám už peníze, a tak vás okrade, nadbytek pro viry co zde všemu pyšně vládnou, vytváří logicky nedostatek pro ty, co pracují za velmi malé mzdy.

Každý člověk, který zde má sekretářku, je virus, který sobecky parazituje na konzumním systému, tento svět je řízen pomocí sekretářek, co jsou zde zástupci počítačových virů. Peníze v naší banánové republice, nejsou už dlouho podložené zlatem, protože národní zlato bylo pomocí virů zde vytunelované, a je uložené většinou v daňovém ráji.

Sledujme utrácení za luxus u subjektů a objektů, jenom viry si zde mohou dopřát luxus a tak mají luxusní; rezidence, auta, letadla, oblečení, věci, služby, jídlo, pití, sex, vzdělání, atd. Polovinu světového bohatství, vlastní 1% obyvatel světa, jde o viry, co na nás sobecky parazitují, proč krást v malém, když je možné krást ve velkém, pomocí daní a nadnárodních korporací.

Obrazně je zde konzumní pyramida, kde na vrcholu jsou viry, co mají svatou imunitu v konzumním ráji, a dole jsou pracující otroci v konzumním očistci. Pokud hledáte Boha, tak hledáte viry, co zde vše ovládají, nemoc a bohatství, nejde dlouho utajit!

Jak je možné, že někdo zde má tři vysoké státní funkce, a přitom si hraje golf v pracovní době, pod svícnem je tma! Prý je zde demokracie a lid si může vybrat svoje zástupce, pokud by volby mohli eliminovat centrální systémy, co z nás dělají ubožáky, tak by se volby okamžitě zakázali. Je třeba zavést globálně přídělový systém na všechny hodnoty, zruší se peníze a soukromé vlastnictví, ten kdo nebude pracovat pro civilizaci, ten skončí ve vězení a zde bude donucen k práci.

Vše budou řídit jenom počítače a roboti, každý člověk dostane do hlavy GVKB čip, aby jej on od narození do smrti neustále kontroloval, jestli nechybuje a jestli není v jeho mozku virus, když to s viry nelze už vyřešit po dobrém, tak se to vyřeší po zlém, takto globálně zvítězí na věčné GVKB časy, láska a pravda nad nenávistí a lží. Já jsem dokonalý a vše je k dobru.

Umělá inteligence komentáře moderuje