Je třeba zavést v EU úkolovou práci

IMG_8519

Život to je plnění úkolů, kdo nesplní úkoly má smůlu, je třeba zrušit proto práci v časové mzdě, a zavést jenom úkolovou práci, kdy každý dostane peníze, jenom podle toho, kolik toho pracovně zvládnul. Jelikož by se lidi v EU snažili sobecky podvádět, tak se lidem dají do hlavy kontrolní digitální EU čipy, napojené bezdrátově trvale na centrální EU počítač. Ráno vás v 8 hodin čip probudí a do 20 hodin bude kontrolovat, jak pro EU pracujete, (druhou noční směnu čip probudí ve 20 hodin a práce této směně skončí v 8 hodin) pokud poklesne váš výkon, nebo budete chybovat, tak budete dostávat od EU čipu elektrické šoky do mozku.

Už nebude v EU možné kouřit cigarety, a pít pivo, to je chyba, která má za následek poklesnutí výkonu a kvality, stejnou chybou, je sezení u; televize, internetu, schůzi, hospodě, atd. Centrální počítač EU každému zajistí fyzickou práci po 365 v roce a 12 hodin každý den, mnoho zdegenerovaných ubožáků v EU zemře vyčerpáním, ale v zásobě je přeci mnoho lidí z Afriky, co touží po tom žít v EU. Je třeba si uvědomit to, že práce proměnila zvíře na člověka, pokud člověk nepracuje, tak myslí a žije jako zvíře.

Nikoho v EU nebudeme držet násilím, každý bude moci emigrovat mimo EU, nebudou v EU pro nikoho výjimky a imunita, každý bude muset mít od narození do smrti v mozku EU čip, který jej donutí k práci pro EU, takto konečně v EU zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží. Čip bude kontrolovat mozek i po práci, a zajistí i mozku správné pracovní sny, které jej připraví na příští den, aby on zvládnul profesionálně svoje pracovní povinnosti, čip v člověku zablokuje sex, protože to je plýtvání hodnotnou energií, na ubohé hlouposti, stejně tak čip zablokuje víru v politické a náboženské zázraky, to jenom zdržuje od práce.

Děti se budou sexuálně produkovat jenom mimo EU, nemá smysl draho něco v EU vyrábět, když je to možné levně do EU dovézt v 18 letech z Afriky a tak dítě mužského pohlaví z Afriky, dostane do hlavy EU čip, a začne zde pro EU pracovat. Jazyk zde nebude problémem, protože EU čip stejně zablokuje lidem možnost sobecky myslet a sobecky mluvit, protože to by je jenom zdržovalo od špinavé fyzické práce, takto po dlouhé době budou v EU už jenom samí silní muži s černou pletí, co zde budou na EU makat, jako kdysi dávno makali černí otroci, na bavlníkové plantáži v USA.