Je Miloš Zeman kouzelník páté kategorie

IMG_8594

Naše myšlení je založeno na porovnávání a tak zde jsou kategorie, nejlepší je první kategorie a nejhorší je pátá kategorie. Obrazně je každý člověk zde kouzelníkem v nějaké specializaci, kouzelníky naše myšlení rozděluje na kategorie, kvalitní kouzelník první kategorie zde má výhody a jistoty, nekvalitní kouzelník páté kategorie zde nemá výhody a jistoty.

Nikdo se nenarodí kouzelníkem první kategorie, ale musí se vypracovat, z kouzelníka páté kategorie, na kouzelníka první kategorie. Z díla se pozná tvůrce, podívejme se na stránky, co jsou na internetu, stránky první kategorie mají mnoho návštěvníků, protože jsou populární, a stránky páté kategorie, mají málo návštěvníků, protože nejsou populární.

Čas má na rozhodování dostatek času a tak objektivně posoudí co je zde možno zařadit do první kategorie a co se zařadí do páté kategorie, podívejme se na mrtvé svaté celebrity, většinou smrt znamená rychlý konec jejich veliké popularity, a za několik let se už neví o tom, že zde žila tato celebrita, sejde z očí, sejde z mysli. Celebrity lze rozdělit na umělce a na řemeslníky, řemeslo není dlouho populární, a umění je dlouho populární, a tak celebrity co byli umělci, jsou dlouho populární i po svojí smrti.

Ježíš Kristus byl umělec a prorok Mohamed byl řemeslník, čas odhalil to, že Islám patří do páté kategorie, a Křesťanství patří do první kategorie, proto je třeba Islám recyklovat a umožnit tak přestoupení na Křesťanství, ten kdo odmítne dobrovolně přestoupit na Křesťanství, ten bude optimálně recyklován na substrát.

Krize je následkem toho, že zde nejsou kouzelníci první kategorie, je třeba začít optimálně recyklovat na substrát, kouzelníky páté kategorie, bude to přirozený globální výběr, díky kterému zde zmizí degenerace a přelidnění.

Zavedou se kontrolní GVKB čipy do hlavy a když kontrolní GVKB čip vyhodnotí člověka jako kouzelníka páté kategorie, tak GVKB kontrolní čip člověka ve spánku vypne, a mrtvý člověk, se optimálně recykluje na substrát.