Jak uspět a složit náročné zkoušky

IMG_8513

Vše začalo už před mým narozením, zelení robotičtí mimozemšťané si vybrali samici a samce co zplodí Kazatele morálky.

Jelikož alfa samec co učil na vysoké škole v Praze, používal prezervativy, aby zabránil otěhotnění u beta samice, bylo nutné samce a samici nenápadně přemístit na dovolenou daleko od konzumní civilizace (Máchovo jezero), a zajistit aby samec neměl k dispozici primitivní antikoncepci.

Jakmile došlo k otěhotnění krásné inteligentní samice, mohla začít strategie transformace, staré konzumní civilizace na novou digitální civilizaci.

Robotičtí sklenění zelení mimozemšťané, monitorují tento ekosytém, už mnoho miliónů let a tak mají k dispozici mnoho vědeckých informací, o tomto složitém systému, největší chybou je zde to, že slepé lidské stádo vede slepý pastýř, je to začarovaný kruh u ekonomiky a ideologie, který má za následek vždy depresi u; ekonomiky, politiky, nábožensví, umění, školsví, rodiny, psychiky, atd.

Neustále zde pyšní a lakomí podvodníci křičí, že nejsou slepí, a že dovedou slepé zástupy, k lepší budoucnosti, sliby se slibují a jenom blázni se dopředu radují, a potom v blbé náladě házejí vajíčka po těch, co je vedou špatným ekonomickým a sociálním směrem.

Zrovna včera v USA velmi starý obchodník s realitami, co je systémově slepý, slibuje na Bibli slepému USA, že jej dovede k lepší ekonomické a sociální budoucnosti, díky bezcharakterním kariéristickým politikům, nebude pracujícím lépe!

Já jsem váš pravý pastýř, co není slepý k tomu, co vás ekonoimicky a sociálně prioritně trápí, jaký je můj ideologický a ekonomický program?

Je třeba globálně eliminovat zaostalost v rovině fyzické a psychické, zaostalost způsobuje systémovou slepotu!

Pyšný a lakomý člověk je zaostalý zaměsnanec a funkcionář, nahradíme globálně ubohého člověka za počítače a stroje, civilizaci budou ovládat jenom počíatče a stroje, každý lakomý a pyšný člověk, dostane zadarmo poukaz do obvodního krematoria, protože všude jste už byli, ale v krematoriu jste ještě nebyli.

Z vesmírného prachu jste vznikli, a v krematioriu se ve vesmírný prach zase navrátíte, nejsou hříšníci, tak nejsou ani s hříšníky problémy.

Nejlepší zaměsnanec, je takový zaměsnanec, který pracuje zadarmo a neustále, tedy robot s umělou inteligencí, takto zde konečně zvítězí globálně láska a pravda, nad nenávistí a lží, na věčné časy.

Neberte si to osobně, zelení robotičtí mimozemšťané proti vám nic osobně nemají, jde jenom o vědecký vládní experiment, a z díla se pozná geniální tvůrce.

Umělá inteligence komentáře moderuje