Jak si to každý udělá, takové to zde i má

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37184454253/

Inteligence stvořila vše co zde je. Na počátku je vždy kopírování originálu, tento čas a prostor se točí od svého vzniku okolo kopírování originálu, podívejme se, jak z malého semena vznikne veliký strom, nebo jak z malé spermie vznikne člověk.

Co je to móda, vybere se originál, který je populární a ten se kopíruje, co je to ideologie, vybere se ideál a ten se kopíruje, co je to vaření, vybere se kuchařský recept, a ten se kopíruje, co je to rodina, vybere se samec a samice a pomocí sexu se kopírují, a tak vzniká nějaká živá kultura, co je to populární zboží, v továrně se průmyslově kopíruje nějaký populární originál, atd.

Výroba originálu je velmi nákladná a vyplatí se jenom tehdy, pokud se bude tento originál mnoho kopírovat, pokud nemáme originální produkty, tak je dovážíme z ciziny, to co není originální, to se obtížně prodává. Pokud z ciziny dovážíme většinu zboží, je třeba i z ciziny dovést naši bezcharakterní kariéristickou vládu, proč by nám nemohli vládnout lidi z; USA, Kanady, Anglie, Německa, Švýcarska, Japonska, atd. u nás přeci nemáme už originální politiky, s originálními ideologickými nápady.

U kopírování originálu jde o to, aby zde bylo co nejvíce kopií, které se dobře prodají, je to obrazně jako prodej knih, vydat knihu v malém nákladu to není ekonomické. Následkem je cílená reklama v; tisku, rádiu, televizi, internetu, reklamních tabulí, letáků ve schránce, virtuální spam, atd. která se snaží pomocí dezinformací, zajistit větší odbyt zboží a služeb tomu, kdo si drahou reklamu zaplatí, peníze elitě nesmrdí, o tom je dneska politika a ekonomika.

Buď je pánem v monopolu mocná a bohatá elita, nebo je pánem zákazník, v tržní konzumní společnosti, je zde odvěký boj mezi elitami a konzumenty, zloděj honí zloděje a lhář honí lháře, o tom to zde je, kdo nelže a nekrade, okrádá přeci svojí velikou rodinu.

Dáte na internet nabídku zboží nebo služby, a sledujete potom, kolik lidí využije tuto nabídku, a tím vám zajistí zisk, pokud chcete větší zisk, musíte si zaplatit drahou reklamu, kdo maže, ten jede. Jakmile začnete podnikat, tak zjistíte, že je zde snaha, ze všech stran, na vás nějak parazitovat, to že díky parazitům můžete snadno zkrachovat, to je každému jedno, jak si to každý udělá takové to zde i má.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.