Jak používat počítač a internet

IMG_8620

1
Základem je správné technické a programové vybavení, které nám umožní používat počítač a internet, dále budeme potřebovat optimální připojení k internetu, a počítačové pracoviště, kde je klid a pohodlí, dokonalost se skládá z maličkostí a dosáhnout dokonalosti není maličkost.
2
Většina lidí u nás používá starý notebook a v něm má starý Windows XP, je to otázka priorit, pro mnoho lidí je investice do počítače a internetu na posledním místě, spíše si koupí jiné hlouposti a zbytečnosti.
3
Jaký počítač si koupit? Kupte si takový počítač, ve kterém je možné mít grafickou kartu na hry, a je zde možné i vyměnit základní desku, k počítači si kupte veliký monitor, a kvalitní myš s kvalitní klávesnici. Nejlepší je si nechat sestavit kvalitní počítač, protože zde za málo peněz, získáte kvalitu a moderní techniku.
4
Kupujte si knihy a časopisy o počítačích a internetu, najděte si na internetu stránky, které vám pomohou s počítačem a internetem.
5
Zaregistrujte se na Google, a používejte vše co vám Google nabízí, přejděte od Seznamu na systém od Google, Seznam vám nenajde to co neznáte.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.