Jak by se bodovala daň z lenosti?

IMG_8512

Principem by zde bylo, z díla je spatřen tvůrce, za práci by se neuznávalo to, co nevytváří hodnotné dílo, které přinese veliké daně a poplatky pro USA, místo ekonomického dojení státu se budou dojit občané státu, není tě možné ekonomicky podojit tak přijdeš o občansví.

Mnozí namítnou že by chtěli vytvářet hodnotné dílo a platit veliké daně a poplatky v USA, jenže na to nemají; peníze, inteligenci, zdraví, krásu, štěstí, příležitost, atd. to jsou jenom výmluvy lenochů, podívejme se do přírody, jak se zde vše snaží aby to uspělo, kdo se nesnaží má smůlu a zemře, příroda není nemocnicí pro lenochy a ubožáky.

Život to jsou zkoušky, které odělují hodnotné od nehodnotného, nemůže jeden člověk ekonomicky tánout deset lidí, co sedí pohodlně na ekonomické monopolní káře, protože jsou líní.

V USA produktivně pracuje 10% lidí a 90% lidí zde produktivně nepracuje, a tak 90% lidí v USA přijde o občansví, mohou lidi z USA ukázat světu jak jsou dokonalí, konzumní svět se už těší na pokorné dělníky z USA.