Globální povinnost pracovat za mzdu

IMG_8535

Představme si civilizaci, ve které musí každý pracovat za mzdu od 15 let do 70 let, ten kdo nebude pracovat, ten skončí v převýchovném táboře, kde se naučí tomu jak pracovat. Mnozí namítnou, že přeci práce není, to je výmluva, když se chce, práce se pro lidi najde, třeba ve stavebnictví nebo v uklízení. Zruší se sociální dávky a podpory v nezaměstnanosti, začnou se budovat veliké dopravní systémy, taky můžeme postavit mnoho přehrad, co budou vyrábět elektřinu. Zavedou se kontrolní čipové systémy, aby lidi už neměli čas na to v zaměstnání kouřit cigarety a pít pivo, i nemocný člověk může pracovat, kdo může jíst, ten může i pracovat.

Lidi nebudou už sedět na schůzích, a zde chodit na sociální stránky, ale budou mít úkolovou práci, která bude termínovaná a pomocí kamer kontrolovaná. Proč by do Prahy nemohli připlouvat veliké zaoceánské lodě, není problém vybudovat veliký kanál, kterým proplují i největší lodě co existují. Jak si to uděláme takové to i budeme mít, zrušíme svátky a volné dny, pracovat se bude každý den v roce, nebudou zde ani žádné dovolené, pracovní doba se zkrátí na 3 hodiny tak se zajistí, že lidi nebudou v pracovní době jíst a nebudou ani unavení, 8 lidí takto pokryje 24 hodinovou směnu. Takto zde bude 8 ředitelů a každý bude ředitelem po 3 hodiny každý den v roce. Statistika zjistila že v naší republice jenom 20% lidí svojí prací vytváří zisk pro stát, mnoho lidí sice chodí do zaměstnání, ale z jejich práce stát nemá zisk.

Dále 60% lidí nechodí vůbec do zaměstnání, protože jsou mladí nebo moc staří, studují, jsou nezaměstnaní, pobírají sociální podporu, jsou invalidní, atd. Pokud bychom obrazně brali lidi jako krávy co se dojí na mléko, tak zjistíme že musíme ekonomický systém restartovat, abychom nadojili více mléka. Je třeba zavést osobní čipový dohled nad každým člověkem od narození do smrti, o tom jak on pracuje pro společnost, kdo nepracuje ať taky nejí, je třeba skončit s dobrotou k lidem, co si naši dobrotu nezaslouží. Nemůžou zde být výjimky a imunita, ze společného se lehce mnoho bere ale je těžké pro pyšné lenochy do společného přispívat, ryba smrdí od hlavy, bylo a bude, pokud je centrální elita složená jenom ze sobeckých parazitů, tak logicky je zde krize.

Umělá inteligence komentáře moderuje