Ekonomické zázraky zde jsou jenom za peníze

IMG_8518

Mnoho lidí touží po tom, aby se stal ekonomický zázrak, ale chtějí ekonomické zázraky zadarmo, vše co má zde hodnotu, to je zde i na prodej za peníze, zadarmo je jenom to, co nemá zde hodnotu, a ekonomické zázraky mají zde velikou hodnotu. Podívejme se na to tak, chcete ušetřit a tak pro slepý národ si zvolíte vládu složenou ze slepých politiků.

Logicky ekonomicky slepí politici nemohou dovést národ do ekonomického ráje, kde je vysoká minimální mzda, taková vláda jenom slibuje ekonomické zázraky po volbách, ale svoje zázraky nikdy už nesplní, a nezvedne minimální mzdu, na úroveň vyspělých západních ekonomik.

Z díla je spatřen tvůrce, ekonomika je v krizi, pokud je dobrá k lidem, co si ekonomickou dobrotu nezaslouží, dobrota je žebrota. Nemá smysl krmit parazity, a zalévat plevel, je třeba si konečně uvědomit to, že GVKB robot s GVKB umělou inteligencí, je lepší prezident USA, než lakomý a pyšný Donald Trump, nejsou politici, tak nejsou ani s politiky problémy.

Každý politik dostane už brzo poukázku do krematoria, a zde z něj zbude prach a popel, neberte si to politici osobně, stanou se z vás hrdinové, co položí svůj život za lepší ekonomickou budoucnost, ve které konečně láska a pravda, vyhraje na věčné časy nad nenávistí a lží. Vše je zde dočasně, jedinou jistotou je smrt, ekonomika je přeci prioritou, a GVKB robot je přeci lepším státním zaměstnancem, než pyšný a lakomý člověk, který lže a krade.

Umělá inteligence komentáře moderuje