Dokud celebritu neuvidím dělat zázraky tak na ní neuvěřím

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37904272771/

Celebrita se pozná z toho, že umí udělat zázraky, kdo z lidí ale umí udělat zázraky? Vše je zde jenom pokrytecké divadlo kde si ubožáci s nulovou hodnotou hrají na celebrity, tento svět potřebuje zázraky a ten kdo přinese světu zázraky, které lze objektivně prokázat, a prakticky využívat, ten je zde pravou celebritou. Je třeba zavést globálně certifikaci na celebrity, kdy bude muset celebrita prokázat, že dokáže zázraky, které jsou prakticky využitelné, a pomohou lidem se zde mít lépe.

Slova jsou jenom iluzí, potřebujeme činy, které eliminují globální blbou náladu, způsobenou amatérskými chybami, které zde dělají celebrity, co jsou hloupé a nemocné. Minulost nám už mnohokráte prokázala, že pracující lid měl falešné celebrity, a pravé celebrity nepovažoval za celebrity, lidi jsou hloupí a tak chybují, jenom čas je moudrý, a tak nechybuje, protože má na objektivní posouzení dostatek času.

Komu není rady, tomu není ani pomoci, podívejme se na vysoké školy, které produkují mnoho hlupáků, o které nemají zaměstnavatelé zájem, někde je chyba v konzumním systému, a tou chybou je krabicismus, vše jsme uložili do krabice, abychom si život zjednodušili, a tím jsme se dostali co neřešitelné situace. Jakmile dáte do krabice něco, co tam nepatří, tak vytvoříte problémy, které nejsou řešit. Slepý nemůže vést slepé, kdo je zde slepý, a kdo není slepý, o tom to je, nemůže být zde celebritou ten, kdo je slepý, a tak nedokáže učinit zde očekávané zázraky.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.