Daň z lenosti eliminuje krizi v USA

IMG_8511

Když jsem pozoroval zvolení prezidenta v USA, uvědomil jsem si že každý inteligentní sobec zde o něco bojuje, politik bojuje o popularitu, podnikatel a obchodník bojuje o zisk, akademik a vědec bojuje o to, aby věděl co je nejlepší, kněz bojuje o to, aby byl svatý, administrátor bojuje o návštěvnost stránky, sportovec bojuje o zlatou medaili, kazatel bojuje o změny systému, atd.

Podívejme se na počítačové hry, nejoblíbenější jsou hry kde je boj, ano mír je nuda, mír znamená to že stojíme na vedlejší koleji, když bojujeme za nějaké ideály, tak jedeme rychle dopředu za ideálním cílem.

Zajímavé je že nikdo nechce bojovat za to, aby se on změnil k lepšímu, a tak on byl lepším člověkem, který říká čistou pravdu a je plný čisté lásky.

Náš svět je plný špíny, nejhorší je špína v našem pyšném a lakomém myšlení, kdy myslíme nejvíce na hromadění hodnot (peníze, čas, výhody, jistoty, kariéra, láska), nadbytek pro vítěze, vytvoří ale logicky nedostek pro ty, co jsou poražení, aby se vítězové mohli smát, musí poražení plakat.

Pokud bych byl já zvolen za prezidenta USA, tak bych změnil jenom daně, zavedl bych jenom daň z lenosti, digitálně a čipově by se lidi v USA dokonale trvale sledovali, umělá USA inteligence by lidi obodovala podle lenosti, a uvrhla veliké daně na ty, co jsou mnoho líní a tím i tlustí, a tak fyzicky a psychicky naplno nepracují pro to, aby se USA mělo ekonomicky lépe.

Kdo by velikou měsíční daň z lenosti nezaplatil, ten by okamžitě automaticky přišel o občanství USA, a musel odejít z USA, bez profesionální práce nejsou koláče.

Kdo chce ten si práci najde, každý může začít přeci soukromě podnikat a obchodovat a založit v USA tovármy nebo obchody plné moderní vědy a techniky, které dají lidem výhodné jisté zaměsnání, za veliké USA mzdy.

Takto bude konečně moci nové USA, zaplavit světový trh, levnými a kvalitnimi produkty z USA, které vyrobili pracovití lidé v USA, už se těším na nové levné fotografické profesionální zrcadlovky vyrobené v USA.

Umělá inteligence komentáře moderuje