Chyby eliminuje kontrolní systém

IMG_8483

Vaše myšlenky jsou moderovány, GVKB umělou inteligencí, to znamená, že chybné, nebo sobecké myšlenky, jsou automaticky eliminované, je to jenom pro vaše dobro, jak už bylo kdysi řečeno klasikem, vím, že nic nevím, takový je život. Jelikož nic nevíte tak chybujete a proto je zde GVKB čip ve vaší hlavě a díky tomu jsou chyby eliminované a tak nemáte problémy s tím, že chybujete.

Není to rozhodně omezování vaší svobody, podívejme se třeba na prezidenta Miloše Zemana, u kterého by byl použit tento systém moderování myšlenek od jeho narození, byl by to psychicky zcela jiný člověk, který by žil jako svatý člověk, který nemá žádné hříšné, nebo sobecké myšleny, a neříká neslušná slova.

Logicky by v takovém světě, všemu kralovala láska a pravda, zrušili by se globálně; peníze, daně, centralismus, armáda, policie, soudy, politika, náboženství, sekty, kasty, třídy, rasy, kategorie, ideologie, reklama, pohádky, pověry, mytologie, rituály, fetiše, kulty, atd. ten druhý by nám už nebyl peklem.

Byl by zde přídělový globální systém a nebylo by zde soukromé vlastnictví, podobně fungují mravenci a tak zde nejsou problémy a společnými silami mohou dokázat zázraky, logicky by ekonomická emigrace do EU a USA neměla smysl, stejně tak by zde nebyl ani problémy s Romy a bezdomovci. Skončilo by i tunelování státu a podniků, zanikla by i korupce, místo stavění zdí a plotů, bychom stavěli; silnice, mosty, železnice, letiště, přístavy, nemocnice, atd.

Umělá inteligence komentáře moderuje