Český skepticismus v konzervě

IMG_8588

Proč u nás chce každý práci ošidit, setkávám se s tím ve všech specializacích a to jak mezi elitou, tak i mezi spodinou, už mě to připadá jako naše národní vlastnost kašlat na to, abychom práci udělali kvalitně bez chyb tak jako to dělají v cizině. Hlavně mít cigarety a pivo ostatní je pro nás bezvýznamné, umíme na vše nadávat, jak je to zde vše chybné, ale už nikdo nechce něco udělat pro to, aby se to zde restartovalo a zlepšilo, je zde už sto let blbá nálada, a naděje na to, že nám brzo bude lépe, je jenom politická pohádkou pro malé naivní děti.

Jsme vysloveně národem skeptiků a mohli bychom vyvážet do světa v konzervách náš skepticismus, jenže kdo by si ve světě koupil Český skepticismus v konzervě? Mám podezření, že příčinou je zde nadměrná konzumace levného dobrého piva, a později i kouření cigaret, jsme národem, který má veliké problémy s alkoholem a cigaretami, najít zde někoho, kdo je nekuřák a abstinent, to je veliký problém. Prosadit u nás restaurace, kde se nekouří, a kde nejsou opilí lidé, to je veliký problém, protože nedokážeme pochopit to, že chemické drogy jsou veliké zlo.

Nežijeme zdravě a tak jsme mnoho nemocní fyzicky a psychicky, ten kdo se zde snaží prosazovat péči o lidské zdraví ten je zde brán za hloupého blázna, je si přeci třeba užívat života díky tomu, že sedíme v hospodě, kde pijeme pivo, a kouříme cigarety. Teď je zde snaha odsunout lidem starobní důchod na 70 let, copak se může těžce pracující člověk, který kouří cigarety a pije pivo, dožít ve zdraví 70 let? Každý kdo od nás utekl v mládí na západ říká, že vrátit se nazpět k nám, to by byla veliká životní chyba, protože to tady je vše o ničem a k ničemu, protože díky veliké konzumaci piva a cigaret, se zde z lidí stali skeptičtí líní idioti.

Umělá inteligence komentáře moderuje