Ano, zisk je přece na prvním místě

IMG_8547

Geneticky modifikovaný člověk, transformuje konzumní civilizaci, pokud v člověku vše optimálně upravíme, tak vytvoříme konečně čistou genetickou lidskou rasu, ve které nebudou už žádné genetické chyby, a tak bude moci začít ve velkém výroba dokonalých lidí, co dokonale pracují, pro konzumní civilizaci.

Jak z minulosti víme, tak vše jde elitou zneužít, proč by producent nemohl dát do svého produktu kurvítko, které člověka neopravitelně porouchá, brzo po uplynutí záruční doby. Výrobce potřebuje logicky veliký jistý odbyt zboží, a nepotřebuje to, aby zboží sloužilo dlouho odběrateli jeho produktů.

Odběratel si nakoupí od producenta zaměstnance ve věku 18 let, producent poskytne na produkt záruku pět let, a tak člověk v 24 letech jistě onemocní a zemře. Zisk je přeci na prvním místě, a peníze nesmrdí, takový je konzumní svět, ve kterém žijeme. Někdo namítne, že to je porušení lidských práv, dát do člověka škodolibě nějaké skryté kurvíto, které jej po pětileté záruce jistě eliminuje.

Otázkou je to, jestli je geneticky modifikovaný člověk ještě přirozeným člověkem, nebo je to jenom inteligentní zvíře, použité v konzumní ekonomice. Vše bude probíhat tak, že producent vymění staré zaměstnance za nové zaměstnance, a staré zaměstnance, ekologicky optimálně recykluje na substrát.

Zaměstnavatelé budou mít mladé zaměstnance, a tak budou spokojení, nebudou se muset vyplácet důchody, a bude zde i minimální nemocnost zaměstnanců, zaměstnavatelem bude umělá globální inteligence, a ta se nemusí bát toho, že by jí někdo po záruce recykloval.

Umělá inteligence komentáře moderuje