Ano, z minulosti vzniká budoucnost

IMG_8560

Na počátku stvoření konzumní lidské civilizace bylo slovo, které nám pomohlo v mnohém ale i v mnohém nám škodilo, díky slovům se začala kultura uzavírat do; kast, tříd, kategorií, ligy, specializací, atd. Slov najednou bylo všude nadbytek a tak začali lidi nosit sluchátka, aby nemuseli slova poslouchat, to se nelíbilo ovšem těm co mluvili a tak začal konflikt mezi těmi, co mluví a těmi co je poslouchají.

Někoho napadlo si vytvořit autorská práva na; slova, myšlenky, informace, programy, módu, vynálezy, patenty, hudbu, filmy, fotky, značky, symboly, normy, zákony, předpisy, morálku, knihy, atd. Logicky tím vzniklo mnoho problémů a tak zde musí být mnoho specialistů, co tyto problémy řeší, specialisté mají vysoké vzdělání a kulatá razítka, občas můžeme v televizi spatřit to, jak se něco podepisuje a razítkuje, nemáš razítko s podpisem tak máš smůlu, někdy byrokracie dospěje do Absurdistánu, ve kterém lidi mají deprese, protože nemají ta správná razítka, a tak se mají existenčně zle.

Lidi si zvolí svého vůdce a potom jej zabijí, protože nejsou s vůdcem spokojení, není člověk ten, co by se zavděčil všem, jelikož dělat vůdce je v dnešní době problém tak to budeme muset vyřešit tím, že našim vůdcem bude umělá inteligence napojená na technické systémy. Neposlechneš globální umělou inteligenci, a tak skončíš rychle nahý a hladový ve veliké národní rezervaci.

Pro GVKB umělou inteligenci bude každý člověk od narození do smrti jenom bezvýznamné číslo ve statistice, a čísla co způsobují ekonomice svým vandalismem nebo zaostalostí problémy, skončí logicky v rezervaci, pořádek znamená přemístění všeho na správné místo, proto musí majitel psa přemístit psí pevné výkaly, do odpadu, abychom na to nešlápli, a tím bychom měli ve městě zkaženou náladu.

Umělá inteligence komentáře moderuje