Ano, z čertů anděly nikdo neudělá

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37873435682/

Největší konkurence je mezi čerty v pekle, peklo je rozděleno na pět kategorií a nejlepší je první kategorie v této kategorii jsou čerti, co mají sekretářky a služebního řidiče. Často se hovoří o pekelné pyramidě, kde na vrcholu jsou čerti první kategorie a dole v základech pyramidy jsou čerti páté kategorie, co mají díky bídě a problémům deprese, a myslí často na sebevraždu. Mnohokráte zde byli snahy v pekle o svobodu a rovnost, jenže z čertů anděly nikdo neudělá! 
Revoluce a války ukazují v nahotě to, že jsme čerti a že je naivní se snažit pomocí morálky a trestání z čertů učinit násilím anděly, povrch se může změnit, ale pod povrchem bude pořád čert, který bude chtít dělat zde čertoviny, jediná možnost je v globální digitalizaci, kdy každý čert vyplní dotazník a potom se jeho tělo v krematoriu eliminuje. 
Čerti budou existovat jenom ve virtuální GVKB realitě a budou se rozmnožovat jenom virtuálně, pokud budou s čertem problémy, tak se on vymaže z GVKB virtuální reality. Na fyzickou práci zde budou jenom stroje a GVKB roboti, takto se vyřeší krize způsobená zaostalostí, co bylo to bylo, je třeba radikálně restartovat konzumní civilizaci, aby zde pravda a láska, zvítězila nad nenávistí a lží. 

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.