Ano, vše se evolučně snaží zde uspět

IMG_8568

Život to je evoluční experiment, je to takový hod kostkou, někdo má smůlu a jiný má zase štěstí, často je naše budoucnost otázkou přizpůsobení situaci, podívejme se na rostliny, mají trny, nebo mají svoje plody vysoko, aby se k nim nedostala sobecká zvířata, některé rostliny se stali zase masožravé, podobné je to i u; mikroorganismů, hmyzu, zvířat, lidí, atd. vše se evolučně snaží zde uspět.

Je to jako ve sportu, zde je mnoho těch co sportuje, a minimum těch co jsou natolik úspěšní, že je sport dokáže dobře uživit. Z díla se pozná tvůrce, pokud něco nejde zavedeným způsobem, tak je někdy nutné hledat netradiční způsoby, a tím získat výhodu nebo jistotu.

Jsou zde třeba firmy, které umí přijít s něčím, co nikoho nenapadlo nabídnout a mají s tím, co nabídnou trhu veliký úspěch. Nebo se podívejme na filmy a kreslené seriály, mnohdy je to maličkost, díky které je film nebo kreslený seriál velmi ziskový.

Jde tedy o to se umět optimálně přizpůsobit situaci, proč zde je mnoho lidí a mnoho národů co se neumí přizpůsobit nové situaci? Příčinou je degenerace, pokud něco dlouho existuje tam kde je existence snadná a jednoduchá, tak přichází degenerace, degenerace se projevuje i u domácích zvířat, a způsobuje chovatelům mnoho problémů.

Tak jako dbáme na kvalitu u zboží a služeb, tak musíme začít i dbát na kvalitu u lidí, je třeba zavést kontrolu kvality lidí, kdy bude roční certifikace kvality od narození do smrti a ten kdo nebude mít tuto certifikaci, ten bude muset opustit okamžitě konzumní civilizaci, a jít žít do divočiny mezi divoká zvířata.

Polovina lidí na světě je jenom genetickým odpadem, který se musí vystěhovat z civilizace, nemá smysl zalévat kameny a krmit parazity, vše je obchod a ten kdo nemá čím zaplatit má smůlu, společnost nemůže být sociálním ústavem pro ubožáky.

Umělá inteligence komentáře moderuje