Ano, vše je o jednoduchosti

IMG_8532

Je třeba odebrat lidem možnost, si pomáhat v nouzi, na pomoc v jakékoli nouzi, zde musí být jenom umělá globální inteligence, ten druhý musí být naším konkurentem a nepřítelem, jediným kdo nám pomůže v nouzi, bude umělá globální inteligence, zpřetrháme globálně všechny vztahy mezi lidmi, protože nelze sloužit mnoha pánům.

Jakmile se dítě narodí tak z něj učiníme sluhu GVKB umělé inteligence, co člověku GVKB umělá inteligence řekne, to bude člověku svaté, tím logicky zanikne; reklama, móda, politika, náboženství, sekty, mafie, organizace, pohádky, mytologie, pověry, kulty, rituály, atd.

Skončí dlouhé období, ve kterém zde byli hadi v oblecích, co v pracujících lidech spatřovali jenom myši, které mohou snadno ekonomicky a sociálně eliminovat. Lidi se budou každý den stěhovat a lidi budou bydlet jenom na ubytovnách, jíst lidi budou jenom na velikých jídelnách, co budou na ubytovně, jídlo se nebude už prodávat.

Bude zde globálně jednotné vojenské oblečení, a místo peněz zde bude bodovací čipový systém, ten kdo bude obodován jako ubožák, ten bude recyklován na substrát, pro umělou inteligenci, bude každý jenom globálním číslem, s nulovou hodnotou, každý bude nahraditelný.

Nebude zde již možnost kouřit cigarety a pít pivo, nebo brát léky na deprese, ten kdo bude mít deprese, ten bude recyklován na substrát. Kontrola a prevence to bude zde prioritou, vandalismus bude dokonale eliminován pomocí prevence, sklony k vandalismu mají přeci lidé, co jsou zdegenerovaní. Místo, pracujete pomalu, máte okamžitou výpověď, zde bude okamžité recyklování na substrát, nebudeme už potřebovat vězení a nemocnice, protože lidský odpad, se bude recyklovat na substrát.

Oddělíme od sebe muže a ženy, muž za celý život nepozná osobně ženu, intimní vztahy mezi mužem a ženou budou možné jenom za účelem rozmnožování, kdy se pro rozmnožování globálně vyberou nejdokonalejší jedinci. Vše je o jednoduchosti, podívejme se na mravence, jak jednoduchý je jejich konzumní systém, a díky tomu on funguje bez problémů milion let.