Ano, optimální program eliminuje krizi

IMG_8573

Je třeba eliminovat z EU lidi, co jsou starší více než 40 let, statistika jasně konstatuje, že člověk který je starší více než 40 let, je nekvalitní fyzicky a psychicky, kolik je v EU vrcholových sportovců ve věku větším než 40 let, nebude to ani 1% ze všech sportovců v EU, a o tom to je!

Nebudou zde v EU pro nikoho výjimky, ani imunita, i papež, a každý prezident, zde ve 40 letech skončí jistě v EU krematoriu. Každý je v EU snadno nahraditelný, takto se v EU ušetří veliké náklady za důchody a za zdravotnictví, ekonomika je v EU na prvním místě. Lidi si začnou v EU konečně vážit svého času a nebudou už plýtvat časem na hlouposti a nesmysly.

Lidi začnou zakládat manželství už v 10 letech, protože život bude pro ně krátký, a pokud se budou chtít o děti dobře postarat, tak musí mít děti už v pubertě. Do funkce nového prezidenta republiky bude logicky volen politik do 34 let.

Ten kdo bude bohatý, začne svoje bohatství i utrácet, aby si užil krátkého života a nehromadil vše jenom pro lakomé dědice. Na všech vedoucích místech v EU budou konečně jenom mladí lidé, a tak oni budou prosazovat změny, které zlepší ekonomiku a politiku.