Ano, objektivně to potřebuje zde optimalizaci

IMG_8576

Pokud rozeberu to, co lidi zajímá tak dospěji k tomu, že je zajímá pravda, tento svět je o tom vědět co je pravda a co je lež, pokud uděláte chybu tak za to zaplatíte, a o tom to je, chudákem zde je ten, kdo chybuje, protože nezná pravdu.

Podívejme se třeba na výběr; jídla na jídelním lístku, vysoké školy, zaměstnavatele, manželky, zboží, služby, dovolené, televizního kanálu, stránky na internetu, atd. výběr je o tom znát pravdu, proto se specializujeme, nejde o nic evolučně nového i; rostliny, zvířata, hmyz, viry, mikroorganismy, atd. se specializují a nezajímá je to, co je mimo jejich specializaci.

Pokud chcete pomoci musíte za pomoc zaplatit, zde je jádro problému u ekonomiky a politiky, jsme pyšní lakomci, následkem je konflikt a válka. Je to tak snadné proměnit organizaci nebo kulturu ve vězení, ze kterého nelze utéci, bez stimulace je zde jenom vandalismus a degenerace. Lhář pronásleduje lháře a zloděj pronásleduje zloděje, o tom to zde je, každý chce být nejlepší ve svojí specializaci, ale nadbytek, je možný díky nedostatku.

Umělá inteligence komentáře moderuje