Ano, každý prezident je zde snadno nahraditelný

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37855838526/

Tam kde není profesionální práce, tam je krize, často je zde snaha nahradit profesionální práci amatérskou prací, ze které nemáme užitek a tím ani radost, dobrota je žebrota. Pokud chceme nalézt objektivní pravdu, musíme ji hledat v lidové moudrosti a statistice, neočekávejte od elity to, že vám ona řekne objektivní pravdu.

Profesionální práce umožňuje ekonomický a sociální růst subjektu a objektu, tam kde není růst, tam není ani profesionální práce. Většinou zde roste jenom to, co je elitní, a to co není elitní, to neroste a zůstává to zaostalé a malé, osud většiny lidí je už určen v okamžiku jejich narození, někdo se narodí jako otrokář a jiný se narodí jako otrok.

Práce otroka je amatérská a práce otrokáře je profesionální, je to jako ve sportu, v první lize jsou profesionálové, v třetí lize jsou amatéři, druhá liga je složená z amatérů, co chtějí být profesionály. Mnoho lidí se dneska pouští do podnikání, a neuvědomují si to, že jejich práce je amatérská, a tak brzo zkrachují, zkrachovat může i národ nebo unie, z díla je spatřen tvůrce.

Slepý pastýř nemůže vést slepé stádo, profesionalita je o tom nebýt slepý k vlastní práci, pokud není moje práce dokonalá, musím se snažit ji učinit dokonalou, práce se stává dokonalou díky specializaci a spolupráci. Tam kde je problém se specializací a spoluprací, tam je i krize, a snaha utéci z místa kde je krize. Proč je u nás velikým problémem výstavba moderních dopravních systémů? Příčinou je naše zaostalost způsobená tím, že zaostalé amatérské východní sociální kultury, na nás dlouho sobecky parazitovali.

Vláda, která nám zde vládne je slepá ke svojí práci, práce vlády je amatérská a tak zde platí to, že slepý vede slepé, potřebujeme restartovat politiku a nahradit staré politiky za nové politiky co nejsou slepí ke svojí práci a umí podávat profesionální výkony, není přeci normální, aby zde měl někdo z politiků tři politické funkce najednou!

Je třeba u nás začít pomocí EU tvrdě kontrolovat statisticky vysoce postavené politiky, vysoká politická funkce zde bude v EU jenom pro dokonalého mladého profesionála, který amatérsky nechybuje. Pane prezidente, EU statistika zjistila, že chybně pracujete, a tak máte okamžitou výpověď bez zlatého padáku, každý je zde snadno nahraditelný někým, kdo je lepším profesionálem.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.