Ano, jsme národem ztroskotanců

IMG_8517

Člověk musí žít dlouho v Kanadě, aby mu došlo, že jsme národem existenčních ztroskotanců, žít u nás to je existenční očistec, dlouho jsme byli pod vlivem cizích národů, co nás brali jako otoky a sluhy, hrdost na náš národ byla zabetonovaná už před velmi dlouhou dobou, prý jsme hříšným národem, protože nevěříme na zázraky.

Pokud je zde ten druhý vůl, tak je logické že od volů nelze očekávat víru v zázraky, volové dělají jednu volovinu za druhou. Naše mzdy jsou ubohé natolik, že z nich není možné normálně existovat, mocné a bohaté národy z nás udělali ekonomické otroky, co žijí na dluh, a bojí se nezaměstnanosti, nebo nemoci.

Neustále z nás politici dělají hlupáky, slibují nám, že bude brzo lépe, jenže lépe je jenom politikům, co zde mají možnost, parazitovat na pracujícím lidu. Zakopaný pes je v naší dobrotě, díky které se z nás stali žebráci, vůl je dobrý a tak pracuje za minimální mzdu ze které nelze žít. Prý není možné zvednout minimální mzdy na úroveň Německa, protože by zde byla okamžitě veliká nezaměstnanost, proč tedy v Německu není veliká nezaměstnanost?

Pravdou je to, že by se musel zmenšit stát, který má mnoho zbytečných zaměstnanců, co na nás sobecky parazitují, k čemu nám jsou politici a vojáci? Když škrtat výdaje, tak škrtat v mocenském centru, protože v centru jsou největší výdaje. Nejde žít dlouho na dluh, a za dluh může elita v centru, která na nás parazituje, a je jí jedno, že máme blbou náladu, a myslíme na to, jak utéci do Kanady.

Umělá inteligence komentáře moderuje