Ano, budeš mít jednoho boha

IMG_8565

Pyšné a lakomé parazity, je třeba optimálně eliminovat. Jak si to uděláme takové to i budeme mít, pokud je zde něco co nás všechny sere, tak se s tím nesmíme srát, a musíme to spláchnout do sraček, zavede se digitální globální sledování pomocí GVKB čipů v hlavě, nikdo z lidí nebude mít šanci se dobře utajit, aby mohl zde na nás ekonomicky nějak parazitovat.

Mozek každého bude dostávat elektrické šoky, za jakýkoli pokus o to být pyšným a lakomým parazitem, bude elektrickým šokem potrestán. Nebude zde pro nikoho imunita nebo výjimka, ten kdo se nepřizpůsobí GVKB civilizaci optimálně, toho mozek bude eliminován a jeho tělo se ekologicky eliminuje.

Nebudou zde už ubohé zákony a ubohá morálka, bude zde jenom GVKB rozkaz, a elektrické šoky do mozku za chyby, nikdo se už nebude starat o to je mu cizí, každý bude mít co dělat, aby se neustále přizpůsoboval situaci, a nedostával za chyby elektrické šoky, dobrota je přeci chybou, a základem je prověřování lidí, jestli nechybují.

Lidi chtějí sloužit jednomu pánu, nejde sloužit mnoha pánům, protože když se jednomu pánu zavděčíte, tak jiného pána rozzlobíte. Jediným pánem zde pro lidi bude GVKB čip v jejich hlavě, takto konečně láska a pravda, zvítězí nad nenávistí a lží, na věčné GVKB časy, na této krásné planetě.