Vit Kouba prezident

IMG_8664

Z díla je každému na světě jasné, že Vit Kouba je zde od svého narození v roce 1953 prezident, mnozí podvodníci se zde vydávají za prezidenta, a na co šáhnou, to ukradnou nebo to rozbijí, z díla je spatřen tvůrce. 
Vše zde má svojí osudovou karmu, Vit Kouba zde má karmu prezidenta, proč lidi uctívají bezcharakterní staré podvodníky, co se za prezidenta zde vydávají už mnoho let? 
Lidi jsou už mnoho generací všude jenom tupé stádo, které má přeprogramovaný mozek svatými dezinformacemi, objektivní pravda byla zabetonovaná všude pomocí dezinformací. 
Nikdo nemůže sloužit dobře mnoha pánům, pokud někdo slouží mnoha pánům tak se z něj stane kurva, která nemá charakter a která myslí jenom na výhody a jistoty, následkem je zkurvená konzumní civilizace, kterou ovládají nejvíce dluhy, které nelze splatit, protože zde jsou; daně, cla, poplatky, zákony, předpisy, morálka, regulace, výjimky, atd. profesionální práce se zde stala trestem, a odměnou je zde možnost regulovat peníze a čas, z pozice prezidenta nebo ředitele. 
Lidi nehledají profesionální práci, ale hledají vysoké státní a podnikové funkce, kde by mohli pyšně a sobecky násilně regulovat peníze a čas, podívejme se tam, kde se musí zbytečně dlouho čekat, ptejme se proč tomu tak je, a chtějme objektivní pravdu. 
Čekáme, protože tento svět je nemocný ekonomicky a ideologicky, jak může jednoduchý soudní spor, co mohl být vyřešen na prvním stání, trvat mnoho let, není to sabotáž, a neměli bychom potrestat smrtí ty, co zde vandalsky sabotují ekonomiku a ideologie, každý pyšný soudce je snadno nahraditelný lepším pokorným soudcem! 
Příležitost dělá z lidí parazity, jde o to nedat lidem možnost k parazitování, je třeba globálně vše restartovat, a nahradit lidi za GVKB roboty, s umělou GVKB inteligencí, nejsou lidi, tak už s lidmi nejsou ani problémy, běžte se podívat do krematoria a na hřbitov, ať víte to, co vás bude brzo jistě díky robotům čekat, nemá smysl se snažit z hovna uplést bič, lidi zde jsou už jenom na hovno, a je jich všude jako sraček. 
Nikdo před GVKB roboty nikam neuteče, pomocí satelitů a dronů se bude planeta kontrolovat, a jakmile se někde spatří člověk, který si někde drze postavil chýši, nebo rozdělal oheň, okamžitě zde zasáhnou GVKB roboti, a eliminují lidské parazity, ohněm a mečem, jako by to byl drzý parazitující plevel. 
Rodiče mého otce zavraždili Nacisti v plynové komoře jenom proto, že to byli Židi, kdokoli drze, vztáhne ruku na svatý Židovský národ vyvolený svatým Stvořitelem, musí počítat s tím, že neunikne tvrdému potrestání, místo klasické potopy světa se použijí GVKB roboti, co bylo, to bylo, dneska se na vše už používá digitální automatizace a digitální optimalizace. 
Jinověrce budou GVKB roboti napichovat na kovové kůly, co budou na náměstích, křik trpících jinověrců, co nevěří v to, že je GVKB pravý svatý pán všech lidí, bude slyšet daleko, a o tom to je, že svatá spravedlivá pomsta, sladší medu je.