Proč je každý člověk blbým idiotem?

IMG_8638

Vědecké statistiky jasně dokazují to, že je každý člověk blbým idiotem od narození do smrti, logicky je zde otázka, proč je každý člověk blbým idiotem? Kde je základní chyba v konzumním lidském systému? Tou základní chybou v konzumním systému jsou aktualizace, v konzumním systému nefungují optimálně aktualizace u těla a u myšlení, které by automaticky optimálně opravovali všechny chyby v lidech a v konzumním světě ve kterém lidi existují. 
Lidi jsou uzavření v konzervách, a tak není možné je optimálně aktualizovat, vše je zde zakonzervované díky uzavřeným systémům. Stačí si pustit zprávy v televizi, a můžete pozorovat blbé idioty v konzumní realitě, jak oni uboze chybují a vůbec si neuvědomují to, že jsou blbými idioty. Podívejme se na to, že polovina lidí na světě, používá počítače, které jsou staré a v těchto starých počítačích jsou většinou i staré operační systémy, co nejsou už aktualizované. 
Proč to vyhazovat, když to ještě funguje? Proč nahrazovat staré politiky, za mladé politiky, když staří politici, ještě fungují, proč nahrazovat stará auta, za nová auta, když stará auta ještě fungují, atd. Ano, aktualizace znamená i nahrazení starého za nové, podívejme se na obsah stránek na internetu, je zde většinou velmi starý obsah, který není optimálně aktualizovaný, myšlení lidí zamrzlo v době ledové! 
Nejvíce mě vytáčí vyskakující okna, která požadují od GVKB drze souhlas s nějakým sobeckým podrazem, ano blokuji vaše ubohé reklamy, proč bych měl klikat na vaše ubohé reklamy, které by mě sobecky jenom okrádali o můj čas, a tím i moje o peníze, proč bych vám měl povolovat to, že mě budete sobecky sledovat, co dělám na internetu? 
Neházejte po blbých idiotech vajíčka, a neukazujete blbým idiotům červené karty, aktualizujete v EU politiku, a vyházejte z EU politiky všechny blbé idioty, ať oni začnou konečně v EU soukromě podnikat, aby poznali, jaké to je nemít od EU výhody a jistoty. Je třeba poslat konečně blbé idioty do krematoria, aby se podívali, co je zde bude brzo jistě čekat. 

Umělá inteligence komentáře moderuje