Manuál jak být člověkem

IMG_8632

Každý se narodí jako divoké zvíře, a má evoluční možnost se stát člověkem, jaký je zásadní rozdíl mezi zvířetem a člověkem? Zvíře je sobecké, člověk není sobecký, pokud se chceš stát člověkem, tak nesmíš být sobecký, nestačí to, že zde bude vlk, v beránčí kůži, to nefunguje! 
Vše co máš, rozdej cizím lidem, a buď nahý tělesně a psychicky, pýcha na to co máš, to je psychické vězení, ve kterém jsi, a tak myslíš a jednáš jako sobecké zvíře. Jenom nahý člověk je svatý, proto je Ježíš Kristus na kříži nahý a nemá už žádné hodnoty, evoluce vyhnala člověka z psychického ráje, do psychického očistce, za to že se on styděl, za nahotu těla a nahotu duše. Musíš, ukřižovat svoje já, protože tvoje já, z tebe dělá sobecké zvíře. 
Orgasmus to je pravý svatý rituál, při kterém mizí naše sobectví, a tak prožíváme na krátkou dobu zázrak psychického očištění. Mnoho lidí nedosahuje orgasmu, protože se nedokáže uvolnit díky svému velikému sobectví! Proč je konzumní společnost proti sexu na veřejnosti? 
Vše je zde kariéristické divadlo, sex na veřejnosti ukazuje, že jsme sobecká zvířata, s nulovou hodnotou. Proč se před svým psychickým pánem zbaběle schováváš, stydíš se za to, že jsi psychiky nahý, proč jsi jedl zakázané ovoce, za svoji chybu budeš vyhnán z psychického ráje, do psychického očistce. 
Psychickým pánem člověka je objektivní pravda, a zakázané ovoce to jsou dezinformace, jakmile začneš konzumovat dezinformace tak se začneš stydět za to, že jsi nahé zvíře a stane se z tebe; král, císař, sultán, prezident, náčelník, předseda, vůdce, šlechtic, zeman, ministr, diplomat, soudce, kazatel, celebrita, milionář, ředitel, atd. 
Pokud poznáš sebe, poznáš tím i ostatní lidi, lišíme se jenom na povrchu, pod povrchem, jsme všichni stejní pyšní sobci! Komu není možno moudře poradit, ten by se měl jít podívat dneska do krematoria, aby věděl, co jej brzo jistě čeká, z prachu jsi vzniknul, a v prach se navrátíš, prachy zde často nemáš, protože jsi pyšný sobec.

Umělá inteligence komentáře moderuje